Sammy Davis, jaunesnysis grynasis turtas

Kiek verta Sammy Davis, jaunesnysis?

Sammy Davis, jaunesnysis grynasis turtas: 5 milijonai dolerių

Sammy Davis, jaunesnysis grynasis: Sammy Davis, jaunesnysis, buvo amerikiečių pramogautojas, kurio grynoji vertė 1990 m. Mirties metu buvo lygi 5 milijonams dolerių. Sammy grynoji vertė galėjo būti daug didesnė, tačiau jo finansinei padėčiai nepadėjo tai, kad jis buvo vedė tris kartus ir susilaukė keturių vaikų. Dar svarbiau tai, kad mirties metu jis buvo skolingas Vidaus pajamų tarnybai pagal 7 milijonų dolerių sumą (lygus 13 milijonų JAV dolerių po prisitaikymo prie infliacijos). Daviso turtas taip pat buvo daug teisinių mūšių objektas. Žinomas kaip „Mr. „Šou verslas“, - Sammy buvo pasiekęs dainininkas, šokėjas, muzikantas, aktorius ir impresionistas, išleidęs dešimtis albumų ir vaidinęs daugiau nei 70 kino ir televizijos projektų. Jis pelnė „Tony“ nominaciją už geriausią miuziklo aktorių už savo pasirodymą „Auksiniame berniuke“ (1964) Brodvėjuje. Jis pasirodė tokiuose žymiuose filmuose kaip „Porgy and Bess“ (1959), „Ocean's 11“ (1960) ir „Patrankos sviedinio bėgimas“ (1981). Deja, Davisas mirė nuo gerklės vėžio 1990 m. Gegužės mėn., Būdamas 64 metų.

Ankstyvas gyvenimas: Sammy Davis, jaunesnysis, gimė Samuelis George'as Davisas, jaunesnysis, 1925 m. Gruodžio 8 d. Harleme, Niujorke. Jo tėvai Sammy Davisas vyresnysis ir Elvera Sanchez buvo abu „Vudeville“ šokėjai, ir jie išsiskyrė, kai Sammy buvo 3 metai. Sammy vyresnysis gavo sūnaus globą, pasiėmė jį į gastroles ir išmokė šokti kartu su Willu Mastinu, kuris buvo Daviso krikštatėvis. Sammy, jo tėvas ir Mastinas pasirodė kaip „Will Mastin Trio“, o kai Davisui buvo 7 metai, jis užėmė pagrindinį vaidmenį 1933 m. Filme „Rufusas Jonesas prezidentui“. 18 metų Sammy buvo pašauktas į kariuomenę, o Antrojo pasaulinio karo metu jis tarnavo armijoje. Jis patyrė prievartą prieš pietų baltų kareivių rankas, todėl jo nosis buvo daug kartų sulaužyta. Galų gale Davisas buvo paskirtas į Specialiųjų tarnybų skyrių ir savo talentus panaudojo kariams. Tuo metu, kai buvo atleistas 1945 m., Sammy pasiekė eilinio laipsnį ir buvo apdovanotas Antrojo pasaulinio karo pergalės medaliu bei Amerikos kampanijos medaliu.

Karjera: 1949 m. Davisas įrašė bliuzo dainas pavadinimais „Charlie Green“ ir „Shorty Muggins“, „Capitol Records“, o kai 1951 m. „Will Mastin Trio“ atsidarė Janisui Paige'ui „Ciro“ teatre, žvaigždžių pamėgta publika pamilo Sammy įspūdžius ir netrukus jis ėmė ieškoti sėkmės. pats. 1955 m. Jis išleido debiutinį studijinį albumą „Vaidina Sammy Davis Jr.“, o kitais metais jis vaidino filme „Mr. Nuostabus Brodvėjuje. Davisas tapo garsiosios Žiurkių pakuotės nariu 1959 m Frankas Sinatra buvo būrio lyderis ir Dekanas Martinas , Peteris Lawfordas ir Joey Bishopas taip pat buvo nariai. Žiurkių paketas koncertavo Las Vegase ir kartu sukūrė 1960 m. Filmą „Vandenynas 11“, po kurio sekė 1962 m. „Seržantai 3“ ir 1964 m. „Robinas ir 7 kapišonai“. Davisas vaidino 1959 m. Specialiame „Sammy's Parade“ Kanados televizijoje, o 1964 m. - „Broadway“ filme „Auksinis berniukas“ ir filmavo dieninę pokalbių laidą.

1969 m. Jo daina „I Gotta Be Me“ užėmė „Easy Listening“ singlų topą, o 1972 m. Jis išleido hitą „The Candy Man“. 1970-aisiais Sammy svečias vaidino keliose televizijos laidose, įskaitant „All“. „Šeimoje“ (1972) ir „Čarlio angelai“ (1977), o Chipo Warreno pasirodymas filme „Vienas gyvenimas gyventi“ (1979) pelnė „Emmy Day Day“ nominaciją. 1985 m. Davisas, sirgęs ciroze, rėmė Naujojo Džersio medicinos ir odontologijos universiteto Sammy Daviso jaunesniojo nacionalinį kepenų institutą. Jis pareiškė: „Pusantrų metų negėriau gėrimo, nes kažkas gąsdina, kai gydytojas sako:„ Jei gersi, mirsi “. 1988 m. Sammy turėjo vykti į turą su Franku Sinatra ir Deanu Martinu, tačiau Frankas nebuvo patenkintas Deanu, kuris neatrodė toks suinteresuotas pasirodyti, todėl Liza Minnelli pakeitė Martiną „The Ultimate Event“. Ekskursijos metu Sammy buvo diagnozuotas gerklės vėžys ir jis negalėjo atlikti dėl savo gydymo. Davis 1965 m. Paskelbė savo autobiografiją „Taip, aš galiu: Sammy Daviso, jaunesniojo istorija“, o 1980 m. Ją sekė „Kodėl aš?“: „The Sammy Davis, Jr. Story“. Trečioji autobiografija „Sammy: Sammy Daviso, jaunesniojo, autobiografija “po mirties buvo išleista 2000 m.

„Ballard“ / „Daily Express“ / „Getty Images“

Asmeninis gyvenimas: 1957-aisiais Sammy palaikė santykius su aktore Kim Novak, tačiau „Columbia Pictures“ prezidentas Harry Cohnas jaudinosi dėl rasistinės reakcijos ir netrukus Davisui grasino mafiozai, kurie buvo artimi Cohnui. Pranešama, kad 1958 m. Sausio mėnesį mafijozas Mickey Cohenas pasakė Sammy tėvui, kad jei „Davisas per 48 valandas neištekės už juodaodės moters, jis išims kitą akį ir sulaužys abi kojas“. Sammy pasiūlė dainininkui Loray'ui White'ui (su kuriuo jis anksčiau buvo pasimatęs) susituokti 25 000 USD, pažadėdamas, kad po metų jie gali nutraukti santuoką. Jie susituokė „Sands“ viešbutyje Las Vegase 1958 m. Sausio 10 d. Ir išsiskyrė 1959 m. Balandžio mėn. 1960 m. Lapkričio 13 d. Davisas vedė švedų kilmės aktorę May Britt, o 1961 m. Liepos 5 d. Jie sutiko dukrą Tracey ir įvaikinti sūnūs Markas (g. 1960 m.) ir Jeffas (g. 1963 m.) prieš skyrybas 1968 m. dėl Sammy romano su dainininke Lola Falana. Davisui ir Brittui išsiskyrus, Sammy pradėjo piktnaudžiauti narkotikais ir alkoholiu. 1970 m. Gegužės 11 d. Jis vedė šokėją Altovise Gore, o 1989 m. Jie įsivaikino sūnų Manny (g. 1978 m.).

1954 m. Lapkričio mėn. Sammy prarado kairę akį per automobilio avariją San Bernardino mieste, Kalifornijoje. Šešis mėnesius jis dėvėjo akių pleistrą, kol buvo pritaikytas stiklinei akiai. Nors Davisą užaugino tėvas baptistas, 1961 m. Jis perėjo į judaizmą. Sammy buvo demokratas, tačiau susidraugavo su Richardu Nixonu ir pritarė jam 1972 m. Respublikiniame nacionaliniame suvažiavime. Vietnamo karo metu jis keliavo į Vietnamą linksmintis. karių, o būdamas Niksono specialiojo kovos su narkotikais prevencijos veiksmų biuro narys, Deivisas taip pat stebėjo kariuomenės narkotikų reabilitacijos programas. 1973 m. Sammy ir Altovise tapo pirmaisiais afroamerikiečiais, pakviestais miegoti Baltuosiuose rūmuose. Davisas dalyvavo pilietinių teisių judėjime šeštajame dešimtmetyje, dalyvavo kovoje Vašingtone 1963 m. Ir padėjo integruoti naktinius klubus Majamio paplūdimyje ir Las Vegase dėl atsisakymo koncertuoti rasiniu požiūriu atskirtose vietose.

Mirtis ir turtas: 1989 m. Rugpjūčio mėn. Davisas prarado gebėjimą paragauti maistą ir pradėjo jausti kutenimą gerklėje dėl vėžinio naviko. Gydytojai rekomendavo jam atlikti gerklų pašalinimą, tačiau Sammy mieliau išlaikė balsą, todėl buvo gydomas chemoterapija ir radiacija. Grįžus vėžiui, gerklė buvo pašalinta, tačiau praėjus dviems mėnesiams po operacijos, 1990 m. Gegužės 16 d., Jis mirė savo Beverli Hilso namuose. Davisas buvo palaidotas Glendale miško vejos memorialiniame parke netoli savo tėvo ir Willo Mastino. jam mirus, Las Vegaso juostos neoninės lempos 10 minučių buvo pritemdytos jo garbei. Apskaičiuota, kad Sammy turtas buvo vertinamas 4 milijonais dolerių, ir didžiąją jo dalį paliko savo našlei. Tačiau jis IRS buvo skolingas 7 milijonus dolerių (5,2 milijono dolerių, pridėjus palūkanas ir baudas), o kadangi „Altovise“ kartu pasirašė Daviso mokesčių deklaracijas, ji buvo atsakinga už jo skolą ir, norėdama surinkti pinigus, turėjo parduoti aukcione Sammy nekilnojamąjį turtą ir turtą. Altovise susitarė su IRS 1997 m., O po jos mirties 2009 m. Jų sūnus Manny tapo turto vykdytoju ir tėvo kūrybos daugumos teisių turėtoju.

Apdovanojimai ir apdovanojimai: 2001 m. Davisas pelnė pomirtinį „Grammy“ gyvenimo apdovanojimą ir „Koks aš esu kvailys?“. 2002 m. jis buvo įtrauktas į „Grammy“ šlovės muziejų. Jis taip pat pelnė vyrų solo vokalo atlikimo ir metų įrašų nominacijas už „Koks aš esu kvailys?“. 1962 m., o popmuzikos vokalistas už „Candy Man“ 1972 m. „Sammy Daviso jaunesniojo 60-mečio šventė“ 1990 m. pelnė „Emmy“ už išskirtinę įvairovę, muziką ar komediją ir gavo nominacijas už „Svinguojantį Sammy Daviso pasaulį“. Jr., „Vienas gyvenimas gyventi“ ir „The Cosby Show“. Amerikos estrados gildija 1961 m. Paskelbė „Sammy“ metų žmogumi, o 1968 m. Jis gavo NAACP „Spingarn“ medalio apdovanojimą. 1974 m. Jis gavo Nacionalinės televizijos meno ir mokslų akademijos specialųjį citavimo apdovanojimą ir žvaigždę Holivudo take. Davisas gavo Kenedžio centro garbę 1987 m. ir buvo įtrauktas į NAACP įvaizdžio apdovanojimų šlovės muziejų (1989 m.), Las Vegaso žvaigždžių alėją (2006 m.), tarptautinį pilietinių teisių šlovės alėją (2008 m.). , ir Nacionalinė ritmo ir bliuzo šlovės muziejus (2017). 1981 m. Sammy gavo literatūros garbės daktaro laipsnį Atlantos universitete.

Sammy Davis, jaunesnysis grynasis turtas

Sammy Davis, jaunesnysis

Grynoji vertė: 5 milijonai dolerių
Gimimo data: 1925 m. Gruodžio 8 d. - 1990 m. Gegužės 16 d. (64 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5,6 pėdos (1,65 m)
Profesija: Dainininkas, šokėjas, aktorius, muzikantas, pramogautojas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija