Sara Bareilles kalba apie partitūros rašymą „Padavėjai“

Šioje 2015 m. Lapkričio 3 d. Nuotraukoje muzikantė Sara Bareilles pozuoja portretui Niujorke. Tokių hitų dainininkas ir dainų autoriusŠioje 2015 m. Lapkričio 3 d. Nuotraukoje muzikantė Sara Bareilles pozuoja portretui Niujorke. Tokių hitų kaip „Brave“ ir „Love Song“ dainininkė ir dainų autorė visiškai pakeitė pavarą, kad parašytų eklektišką muziką Brodvėjaus scenos miuziklui „Padavėja“. (Victoria Will/Invision/AP nuotr.) Dainininkei ir dainų autorei Sarai Bareilles sukurti „Padavėjos“ partitūrą reiškė kūrybinį pasitraukimą, kai ji iškasė šaltinio, o ne savo gyvenimo patirties. (Victoria Will/Invision/AP nuotrauka, failas) Sara Bareilles atvyksta į „Oskarus“ sekmadienį, 2017 m. Vasario 26 d., „Dolby“ teatre Los Andžele. (Jordan Strauss nuotrauka/„Invision“/AP) Desi Oakley kaip Jenna nacionaliniame „WAITRESS“ turo krante Joan Marcus 0081r Ryanas G. Dunkinas ir „WAITRESS“ nacionalinio turo aktorių kreditai Joan Marcus 0385r Bryanas Fenkartas ir Desi Oakley nacionaliniame „WAITRESS 2“ ture Kreditas Joan Marcus 0063r Labdaros angelas Dawsonas, Desi Oakley ir Lenne Klingaman nacionaliniame „WAITRESS Tour“ turnelyje Joan Marcus 0769r Lenne Klingaman ir Jeremy Morse nacionaliniame „WAITRESS“ turo kredite Joan Marcus 0037r Padavėja miuziklas Adelaide Babcock pavaizduos Lulu „The Smith Center“ padavėja. Melina Blitz pavaizduos Lulu „The Smith Center“ padavėja.

Ji tai apibūdina kaip radikalios empatijos pratimą, meną atrasti žmogiškumą žmoguje, kuris prarado ryšį su tuo, ką ji nori išreikšti.

Dainininkė ir dainų autorė Sara Bareilles aiškina, kaip smurtaujančiam vyrui suteikiamas dainos balsas.

Skaičius „Tu vis tiek būsi mano“ - tai pirmas dalykas, kurį Bareilles parašė kurdamas „Padavėjos“ partitūrą. Miuziklas, sukurtas pagal 2007 m. Pripažintą to paties pavadinimo indie filmą, kuriame vaidina Keri Russell, antradienį „The Smith Center“ atidarys aštuonių laidų ciklą.Siužeto centre-tituluota vakarienės darbuotoja ir tūzų pyragaičių gamintoja Jenna, kuri dienas leidžia dusdama oru emocingai dusinančioje santuokoje su vyru Earlu, svajojanti apie pabėgimą, skiriant pyragų gaminimo konkurso, tikintis pradėti naują gyvenimą. .

Earlas yra tas vaikinas, kuris reikalauja ištikimybės, nesitenkina vien tuo, kad savo kanarėlę laikys narve, bet ir primygtinai reikalauja, kad ji čiulbėtų pagal jo kietos meilės melodiją.

kokia yra Džermaino Džeksono grynoji vertė

Spektaklio pradžioje Jenna sužino, kad yra nėščia, ir kai Earlas pagaliau sužino naujienas, jis priverčia Jeną pažadėti mylėti jį labiau nei būsimą kūdikį.

Tai tie kaklaraiščiai, kurie rišasi, Earlas dainuoja „Mine“, užrišdamas tuos kaklaraiščius.

„Daro viską, ką gali“

Dainos esmė yra padėti mums suprasti žmogų, kuris nesupranta savęs - mes, įskaitant moterį, kuri ją parašė.

kiek vertas Aaronas Hernandezas

Tai buvo tikrai įdomus dalykas, 38 metų Bareilles aiškina, kad gilinasi į personažų mąstyseną. Jūs bandote rasti kelią į psichologiją žmonių, kurie iš išorės gali neatrodyti labai susiję su jumis.

Bet tai yra padavėjos dalykas: jos bruožas yra santykis.

Savo esme „Padavėja“ yra istorija apie tai, ką dauguma kada nors jautė: intensyvus troškimas, susijęs su norėjimu daugiau iš gyvenimo, žinojimu, kad giliai viduje yra kažkas daugiau.

Iš pradžių Jenna bando sudaryti tam tikrą karčią taiką su tuo, kas, jos manymu, yra jos gyvenimo dalis.

Tačiau padavėja pasakoja apie savo kelionę - nuo nusivylimo priėmimo iki užsispyrimo atsisakyti tenkintis ne kuo kitu, nei tikru išsipildymu. Net ir tada, kai kyla daug pagundų, tarp jų ir gurmaniškas, naujai mieste gyvenantis gydytojas, kuris siūlo laikinai atsikvėpti nuo Dženos nusivylimo.

Tai graži, netvarkinga, įgalinanti ir labai žmogiška patirtis.

Man patinka, kad nėra tikrų herojų ar piktadarių, sako Bareilles. Net mūsų pagrindiniai veikėjai daro klaidas, daro viską, ką gali, ir mes juos mylime, nepaisant to. Man patinka, kad galime sukurti laidą apie žmogų, kuris nėra tobulas, bet kuris daro viską, ką gali. Tai pasakytina ir apie jos draugus.

Viltis ir širdis

Įvertinti padavėją buvo kūrybingas išėjimas į Bareilį, kuris dirbo iš šaltinių, o ne savo gyvenimą kasė tematikai.

kiek pauly d vertas 2016 m

Ji pripažįsta, kad iš pradžių tai buvo šiek tiek ištempta. Turėjau rasti būdą, kaip prisiimti pasakojimo vaidmenį kažkieno vardu, nes visada rašiau labai autobiografiškai. Bet aš iš tikrųjų supratau, kad tai buvo šio proceso dalis, kuri mane labiausiai nustebino, kad aš gavau tokį džiaugsmą ir kūrybinį maitinimąsi rašydamas kažkam, kas ne aš. Tai buvo tikrai įdomus dalykas.

Manau, kad tai buvo vienas iš didžiausių atradimų, - tęsia ji, - kad kiekviena istorija, atplėšusi ją ir užjaučianti, atranda kelią į gilesnę vietą.

Galų gale padavėja susiduria su tam tikru sunkiai pakeltu pakilimu.

Pagalvokite apie tai kaip apie kremą ant tokio kuklaus pyrago.

Mes tikrai norėjome sukurti tai, kas turi viltį ir turi širdį, nes žinau, kad mes visi manome, kad tokie dalykai, ypač mene, tikrai gali padėti atverti žmones, sako Bareilles. Būtent tokių pranešimų aš tikrai noriu būti.

Jauni vietiniai atlikėjai vaidinti filme „Padavėja“

Tai buvo geriausia diena mano gyvenime!

kiek Rachelei metų, kaina teisinga

Šypsodamasi susijaudinusi Melina Blitz prisimena dabartinį savo penkerių metų Žemėje akcentą.

Jauna aktorė ir šokėja aiškina, kaip jautėsi sužinojusi, kad yra viena iš dviejų vietinių atlikėjų, atrinktų gastroliuojant miuziklą „Padavėja“.

Kiekvienas vaidins Lulu, pagrindinio spektaklio veikėjos Jennos dukterį.

Melina, kuri taip pat yra gimnastė, kartu su tėvais ir broliu „Cirque du Soleil“ pastatymuose kartu su šou dalyvaus ir kolegos Las Vegaso šokio studentė Adelaide Babcock.

Kaip ir Melina, Adelaidės mama ir tėtis dirba pramogų industrijoje, pastarasis yra Las Vegaso „Human Nature“ būgnininkas, o pirmasis - Australijos „The Wiggles“ pastatyme.

Tai buvo tikrai įdomu, Adelaidė sako gavusi galimybę vaidinti savo pirmajame profesionaliame šou.

Įdomiausia dalis?

Man labiausiai patinka gauti atlyginimą, sako ji.

Ar ne mes visi.