Pažiūrėkite filmą, pasikalbėkite su Pennu ir Telleriu

Timas Jenisonas (dešinėje) parodo savo pirmąjį tapybos eksperimentą savo draugei, prodiuserei Penn Jillette scenoje iš dokumentinio filmoTimas Jenisonas (dešinėje) demonstruoja savo pirmąjį tapybos eksperimentą savo draugei, prodiuserei Penn Jillette scenoje iš dokumentinio filmo „Timo Vermeras“. („Carlo Villarreal“/„High Delft Pictures LLC“)

Pennui ir Telleriui klausimų ir atsakymų sesijos nėra svetimos.

cirque du soleil las vegas wynn

Jie dalyvavo keliuose iš jų, būdami festivalio grandinėje su savo dokumentiniu filmu „Tim's Vermeer“.

Tellerio režisuotame pripažintame filme Penn Jillette papasakojo ir jie abu buvo prodiuseriai, Teksaso išradėjas Timas Jenisonas siekia įrodyti, kad jis išsprendė 350 metų senumo paslaptį, kaip olandų menininkas Johannesas Vermeeris taip puikiai užfiksavo šviesą, sukurdamas tikslią kopiją. Vermeerio „Muzikos pamoka“, nepaisant tapytojo patirties.Prieš peržiūrą dažniausiai užduodamas klausimas yra: „Ar Pennas ir Telleris po to atsakys į klausimus ir atsakymus?“,-sako Jillette. Ir dažniausiai po peržiūros užduodamas klausimas yra „Kodėl Penn & Teller čia?“

Pamatęs Timo Vermeerą, sako jis, kino žiūrovai nori tik daugiau sužinoti apie Jenisoną.

kiek metų Bruno šoka su žvaigždėmis

Tačiau tai netrukdo duetui surengti dar vieno klausimyno, šį kartą 22.30 val. Penktadienį po 21.10 val. atranka „Suncoast“, 9090 „Alta Drive“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Timo Vermeerą, kuris atidaromas penktadienį, spustelėkite čia.