„Septynių“ perdirbinys nėra puikus, bet sukuria įdomų spragėsių filmą

Chrisas Prattas ir Denzelis Washingtonas „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures“ ir „Columbia Pictures“Chrisas Prattas ir Denzelis Washingtonas filmuose „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures“ ir „Columbia Pictures“ „MAGNIFICENT SEVEN“. (nuo 1 iki r) Vincentas D'Onofrio, Martin Sensmeier, Manuel Garcia-Rulfo, Ethanas Hawke'as, Denzelis Washingtonas, Chrisas Prattas ir Byung-hun Lee vaidina filmuose „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures“ ir „Columbia Pictures“ „MAGNIFICENT SEVEN“. (nuo 1 iki r) Byung-hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Ethan Hawke, Denzel Washington, Chris Pratt, Vincent D'Onofrio ir Martin Sensmeier filmuose „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures“ ir „Columbia Pictures“ „MAGNIFICENT SEVEN“. Denzelis Washingtonas vaidina filmuose „Metro-Goldwyn-Mayer Pictures“ ir „Columbia Pictures“ „MAGNIFICENT SEVEN“.

Prieš pradėdami nuslėpti savo slėptuvę, kad Holivudo perdaryta „The Magnificent Seven“, prisiminkite vieną dalyką: „The Magnificent Seven“ pats buvo perdirbimas.

Ir šis naujasis „Magnificent Seven“ turi maždaug tiek pat bendro su 1960 m. Versija, kaip ir tas, kuris buvo įkvėptas - 1954 m. „Seven Samurai“. Arba šiuo klausimu-daug filmų, kuriems tai padarė įtaką, pradedant 1986 m. Komedija „Trys amigos“ ir baigiant naujausia Syfy berniukų grupe „zombių apokalipsė„ Vakarų mirtis 7 “.

Vaiduoklių nuotykiai 6 sezonas 7 serija

Be saujelės pasiskolintų eilučių, temų ir charakteristikų iš originalaus „Magnificent Seven“, veiksmo kupinas trejetas yra tik dar vienas modernus vakarietiškas požiūris, nors ir turintis daugiau humoro ir daug daugiau kūno, nei galite tikėtis.Šį kartą nėra Meksikos bandito - na, nėra Eli Wallach, vaizduojančio Meksikos banditą, nes, yikes! -grasindamas mažam į pietus nuo užmiesčio kaimui dėl savo pasėlių. Dabar plėšikas baronas Bartolomejus Bogue'as (Peteris Sarsgaardas) terorizuoja 1879 m. Kalifornijos miestą Rose Creek dėl didžiulių aukso telkinių.

Rose Creek šerifas ir pavaduotojai yra perkami ir apmokami, Bogue atsivežė samdomų ginklų armiją, o miestiečiai žiauriai žudomi gatvėse. Taigi našlė Emma Cullen (Haley Bennett) imasi ieškoti apsaugos, pradedant tinkamai prisiekusiu orderio karininku Samu Chisolmu (Denzelis Vašingtonas).

Likusius septynis suapvalina lošėjas Joshas Faradėjus (Chrisas Prattas), traumuotas „Goodnight Robicheaux“ (Ethanas Hawke'as) ir jo peiliu besirūpinantis bičiulis Billy Rocksas (Byung-Hun Lee). Taip pat yra Jackas Horne'as (Vincentas D'Onofrio), kalnų žmogus, kuris taip pat yra žmogaus kalnas, meksikietis įstatymų leidėjas Vasquezas (Manuelis Garcia-Rulfo) ir komanas, pavadintas „Red Harvest“ (Martin Sensmeier).

Parašytas Nico Pizzolatto (HBO tikrasis detektyvas) ir Richardas Wenkas („Ekvalaizeris“), „The Magnificent Seven“ yra Vašingtono ir Antoine'o Fuqua, kurie jam vadovavo treniruočių dieną kartu su Hawke, taip pat filme „The Equalizer“, susitikimas.

Nors 1960 m. Versijoje septynetas bandė iš trijų šautuvų, žemės ūkio įrankių ir baro įrankių ginkluotų ūkininkų kaimą paversti gerai reguliuojama milicija, Rose Creek mieste gyvena dešimtys darbingų vyrų su savo šautuvais. Kodėl jie visi turi šautuvus, tačiau negali pataikyti į tvarto plačią pusę, man nesuvokiama, tačiau tai suteikia Prato ir Hawke'o personažams, ką jie gali išmokyti. Grįšite namo, šlifuosite šautuvus, sako Prato nusivylęs Faradėjus. Galbūt blizgesys juos atbaidys.

Vis dėlto, štai, kai ateina paskutinė akistata - ir klysta, kai kūnai skrenda šen ir ten (dažniausiai čia, keliolika vakarų) - Rose Creek gyventojai yra daugiau nei pasirengę žudytis ir mirti už savo miestą.

Po pusvalandžio nepertraukiamo šaudymo ir tik retkarčiais persikraunančio-galų gale tai vis tiek yra vesternas-vienas iš veikėjų šaukia: „Mums pritrūksta šovinių, berniukai!

Na, tikiuosi! Aplink skraido tiek daug švino, kad septynetas galėjo viską ištirpdyti ir vietoj Rose Creek pastatyti kupolą.

Vašingtonas yra jo įprastas kietas žmogus. Hawke'as ir D'Onofrio gauna keletą malonių aktorinių akimirkų. O Chrisas Prattas laksto, atlikdamas Chriso Pratt-y darbus. Kai jo Faradėjui bus sunku sekti iškalbingesnes Hawke'o dialogo dalis, Robicheaux žada nuo šiol pabandyti vartoti vieno skiemens žodžius. Faradėjaus atsakymas? Kas yra skiemuo?

Tačiau kaip didysis, blogasis Bogue'as, Sarsgaardas tikrai nėra pakankamai šalia, kad padarytų didelį įspūdį. O filmo kūrėjai gluminančiai stabdo originalų originalo rezultatą iki baigiamojo titro, kai jis būtų tiek pridėjęs prie paskutinio mūšio.

Septyniuose ar pačiame filme nėra nieko ypač nuostabaus, nors ankstyvosiomis rudens dienomis tai yra įdomus, vasariškas popkorno filmas.

košerinio smito las vegasas

Tačiau „Gana geras septynetas“, kuris dažnai klysta išmintingai, kai sprogdina daiktus „Tikrai gerai“, tiksliai nenusileidžia liežuviui.

Apžvalga

Filmas: Didingasis septynetas

Veikimo laikas: 133 minutės

Įvertinimas: PG-13; išplėstos ir intensyvios Vakarų smurto sekos ir istorinis rūkymas - tam tikra kalba ir įtaigi medžiaga

Įvertinimas: B-

Dabar žaidžia: Keliose vietose