„Shari's Diner“

37079593707959 3707958

„Shari's Diner“ beveik įžeidė mano mamą.

Mano mama, matai, yra tikra virėja. Taip, visi taip sako apie savo motiną, tačiau jos gaminimu labai žavisi tie, kurie pripažino kitus šeimos narius patikimais virškinimo šaltiniais, jei ne ... na ... galimą mirtį.

Šiaip ar taip. Tuo liaudišku stiliumi, būdingu visur, kur tik vakarieniauja restoranai, „Shari“ meniu žada jo kepsnį, kad „šalia tavo mamos tai yra geriausia“. Ir tai nėra.Pirmieji skonio pojūčiai, kuriuos patyriau paragavusi „Shari“ senosios mados jankių puodo kepsnio (11,95 USD), buvo sūrūs ir lipnūs, nė vienas iš jų man nepatinka galvoti, kai galvoju apie kepsnį, mano mamą ar bet kurį kitą. Bet tada aš nugramdau padažą ir spėju ką? Pati mėsa buvo gana padori - troškinta, kol švelniai suminkštėjo, ir jautrios skonio.

Taigi ką tai reiškia? Jei turėčiau atspėti, sakyčiau, kad su padažu yra spartieji klavišai - greitai paruošiami arba konservuoti, arba kokia nors kita chemijos eksperimentų forma, kurią šiais laikais atlieka restoranų tiekėjai. Taip, naminis padažas yra sunkus procesas ir reikalauja tam tikrų įgūdžių. Taip, tai sunku padaryti kiekiu. Tačiau ši nekokybiška versija sugadino gana neblogą jautienos gabalėlį ir gana padorų, nuluptą bulvių košę (kartu su gana traškiomis žaliomis pupelėmis).

Ir „Shari's“ gali padaryti geriau, tai įrodė ir kiti mūsų atrinkti patiekalai. Ant stalo esančios palapinės kortelės buvo aiškus ženklas (skaitykite: negyvas dovanojimas), kad kai kurie Shari starteriai buvo išimti iš tiekėjo šaldiklio, todėl mes nuėjome su viena etikete „A Shari's Original“, „Philly Cheese Steak Fries“ (7,99 USD) . Ir jie buvo skanūs. Skanus nepageidaujamo maisto būdu (ir aš niekam nenoriu įrodyti, kad pats skaniausias „Philly“ sūrio pyragas yra ne kas kitas, o šlovingas greitas maistas): buvo didelė krūva bulvių, aukso atspalvio ir traškios ant kraštų, apipiltos pudra ryškiai geltonos spalvos, „Cheez Whiz-y“ padažo ir užpilta griežinėliais pakepintos jautienos ir svogūnų. Kaltas malonumas, bet tikrai malonumas.

Ir dar vienas patiekalas, išrašytas kaip „Shari“ originalas, reklamuojamas ant ženklų aplink valgomąjį: „Brie-Licious“ (11,25 USD), pusės svaro mėsainis, įdarytas brie ir šonine, apibarstytas svogūnais, pakepintais, ir supjaustyti obuoliai, palikti traškūs, plius dar ištirpęs brie. Tai nebuvo visiškai vidutiniškai reta, kaip mes užsisakėme, bet vis dėlto skanu. Jis buvo su bulvytėmis, kurių, kaip pabrėžė mūsų labai maloni, draugiška, efektyvi ir efektyvi padavėja, mes jau turėjome didelę krūvą su savo užkandžiu. Taigi, kai ji pasiūlė kopūstų salotas, mes lengvai sutikome ir radome visai neblogą-majonezu apipintą traškių kopūstų krūvą su mėlynųjų kopūstų ir morkų spalva.

Bet grįžkime prie valgomojo, nes tai tikrai verta dėmesio. „Shari's“ yra vienas iš tų retro stiliaus vakarienių, kurios kurį laiką buvo labai populiarios ir kurios vis dar labai patrauklios. Yra blizgus metalinis eksterjeras (komplektuojamas su stovinčiais motociklais) ir interjeras su juodai baltomis keraminių plytelių grindimis, pilkai raudonomis kabinomis ir net raudono laminato lubomis. Kiekvienoje kabinoje yra retro stalviršio sėdynės ir retro muzikos grotuvas, nors atrodo, kad jie neveikia labai gerai (centrinė jėgainė yra patikimesnė, tačiau vis tiek šiek tiek problematiška; žinote, kokie temperamentingi gali būti tie „antikvariniai daiktai“).

Baigėme su žemės riešutų sviesto salyklu (5,50 USD)-turtingu, saldžiu, apgailėtinu pertekliumi.

Tai buvo klasika, rankų darbo. Ir štai „Shari's Diner“ geriausiai sekasi.

Apžvalga

„Shari's Diner“, 1900 N. Buffalo Drive; 870-6424

Apskritai - B+

Maistas - B.

Atmosfera- A-

Paslauga- A-

Pliusai: puikus užkandžių maistas. (Ir atkreipkite dėmesį į rytinės pakrantės gyventojus: jie tiekia „Taylor Pork Roll“ sumuštinius.)

Minusai: tikrai blogas padažas.