„Showtime“ „Ray Donovan“ sekmadienį grįžta į Primm, Nevada

Lievas Schreiberis kaip Ray Donovan filme „RAY DONOVAN“ (4 sezonas, 05 serija). - (Michaelas Desmondas/SHOWTIME)Lievas Schreiberis kaip Ray Donovan filme „RAY DONOVAN“ (4 sezonas, 05 serija). - (Michaelas Desmondas/SHOWTIME) Jon Voight kaip Mickey Donovan rodomas filme „Primm“ per RAY DONOVAN epizodą. Nuotrauka: (Michael Desmond/SHOWTIME)

Atlikęs pagrindinį vaidmenį ketvirtojo sezono „Showtime“ filmo „Ray Donovan“ premjeroje, Primas šią savaitę pasirodo dar kartą.

Ray Donovanas vaidina Lievą Schreiberį kaip turtingųjų ir garsiųjų L.A., kurio gyvenimas tampa daug sudėtingesnis, kai jo svetimas tėvas Mickey (Jon Voight) netikėtai paleidžiamas iš kalėjimo.

Remiantis sekmadienio epizodo, pavadinto „Little Bill Primm's Green Horseshoe: In Primm“, aprašymu, Mikis planuoja apiplėšti vietinės legendos kazino, padedamas salono dainininko, nepastovaus elektriko ir vyro, vardu Edas.Scenos taip pat buvo nufilmuotos „Primm“ penkto sezono epizodo metu, transliuojamo liepos 24 d.

Šis sezonas žymi Schreibero sugrįžimą į Pietų Nevadą - ar bent jau televizinę Pietų Nevados versiją. 2007 m., Kaip savo pirmojo televizijos koncerto dalis, Schreiberis praleido keturias serijas, užpildydamas Williamą Peterseną CSI.

Ray Donovan eteris 21 val. Sekmadieniais „Showtime“.