Valentino dienos proga nemokami „Hooters“ sparnai susmulkinkite savo buvusio žmogaus nuotrauką

(„Getty Images“)(„Getty Images“)

Šiemet neturite Valentino? Jokiu problemu. „Hooters“ suteikia jums galimybę pamiršti savo buvusįjį ir mėgautis nemokamais sparnais.

Šią Valentino dieną, kaip „Shred 'Em and Forget' Em“ akcijos dalis, svečiai kviečiami susmulkinti savo buvusio asmens nuotrauką mainais į 10 nemokamų sparnų, kai perkate 10.

Žinai, kas džiugina? Sunaikina savo buvusio žmogaus nuotrauką ... ir už tai gausite 10 nemokamų sparnų be kaulų (perkant bet kokius 10). Klausimas tik: susmulkinti. Sudeginti, palaidoti ar smigti? https://t.co/jpVZHfKCTl #ShredYourEx #Valentino diena pic.twitter.com/TTMrY6KH3O- Hooters (@Hooters) 2019 m. Vasario 11 d

Jei per daug skausminga viešai iškelti savo buvusio asmens nuotrauką, „Hooters“ leis jums susmulkinti nuotrauką internete.

Atsakęs į klausimus apie tai, kiek laiko praėjo nuo išsiskyrimo ir koks jis buvo dramatiškas - pagal skalę nuo Ariana Grande ir Pete'o Davidsono iki Taylor Swift ir penkių vaikinų, su kuriais ji susitiko - Hooters informuos jus, ar turėtumėte susmulkinti nuotrauką, sudeginti ją , užkasti arba smigti. Kad ir koks būtų rezultatas, turite įkelti savo buvusio asmens nuotrauką, kad gautumėte 10 nemokamų sparnų kuponą.

Aplankykite Susmulkinkite savo buvusįjį Daugiau informacijos.