„Sisolak“ „tikras“ Las Vegasas surengs „Super Bowl“ 2024 m

Raiders gerbėjai džiaugiasi per pirmąjį NFL futbolo rungtynių prieš „Baltimore Rave“ ketvirtį ...Raiders gerbėjai džiaugiasi per pirmąjį NFL futbolo rungtynių ketvirtį prieš Baltimorės Ravensą „Allegiant“ stadione, pirmadienį, 2021 m. Rugsėjo 13 d., Las Vegase. (Chase Stevens / Las VegasJournal) „Al Davis“ atminimo žibintuvėlio liepsna per NFL futbolo rungtynes ​​tarp „Raiders“ ir „Baltimore Ravens“ „Allegiant“ stadione, pirmadienį, 2021 m. Rugsėjo 13 d., Las Vegase. (L.E. Baskow / Las VegasJournal)

Atėjo laikas pirmadienio vakaro futbolui. Tačiau Nevados g. Steve'as Sisolakas tikėjosi „Super Bowl“ sekmadienio netolimoje ateityje.

Turėti pirmąsias metų pirmadienio vakaro rungtynes ​​Las Vegase yra didžiulė, atsižvelgiant į tai, kiek žmonių jis atveda, ir parodų visoje šalyje, Sisolakas sakė prieš pirmadienio vakarą „Raiders-Ravens“ sezono atidarymą „Allegiant“ stadione. Ir po poros metų čia pamatysite „Super Bowl“. Tikrai neabejoju, ir valstijos bei Las Vegaso poveikis bus neišmatuojamas. Tai bus neįtikėtina.

„Raiders“ įveikė „Ravens“ trileryje dėl pratęsimo.

kiek buvo vertas stan Lee

Dabar mes jį turime. Išgerk. Šie #Vegos profesionalios sporto komandos žino, kaip atidaryti šou. Kokia naktis. @Raiders #RjDabar @reviewjournal #Raidernation #Raidikai @AlegiantStadm pic.twitter.com/9FE00sxFHh

- John Katsilometes (@johnnykats) 2021 m. Rugsėjo 14 d

Dveji metai yra gana konkretus laikas. 2024 m. „Super Bowl LVIII“ vieta dar nėra nustatyta. „SoFi“ stadione Los Andžele vyksta kitų metų „Super Bowl“. „State Farm“ stadionas Glendale, Arizonoje, bus 2023 m. Žaidimo vieta. 2024 m. „Super Bowl LVIII“ vieta dar nėra nustatyta. „Super Bowl LIX“ 2025 m. Kovo mėn. Numatytas „Mercedes-Benz“ stadione Naujajame Orleane.

Netgi prieš dešimtmetį miesto santykiai apsivertė aukštyn kojomis. Sisolakas gerai prisimena laikus, kai NFL net neleido transliuoti Las Vegaso reklamos „Super Bowl“ metu.

JAV! Nubėgo į gerbiamąjį @MarkShunock , naujas žaidimo diktorius @Raiders žaidimai @AlegiantStadm #RJnow @reviewjournal #NFL pic.twitter.com/jswEy0uiug

- John Katsilometes (@johnnykats) 2021 m. Rugsėjo 13 d

Jie net nepriimtų mūsų skelbimų, - prisiminė Sisolakas. Dabar šį vakarą turėsime žaidimą, o tai yra puikus jausmas.

Sisolakas taip pat paminėjo priešiškų komandų gerbėjų simpatiją, užimančias vietas „Allegiant“ stadione. Toli nuo žaidimo jie nėra priešas. Pagal apibrėžimą jie yra turistai.

Kaip ir Barža. Bet didesnis. Ir vietoj griovio - žibintuvėlis. #DavidPerrico @Raiders @reviewjournal #RJnow @AlegiantStadm pic.twitter.com/NlRlvrdpP8

- John Katsilometes (@johnnykats) 2021 m. Rugsėjo 13 d

Mes siekiame Las Vegaso „Raiders“, tačiau čia atvykstančios komandos turi daug gerbėjų, kurie yra ne tik dėl žaidimo, jie yra čia dėl visko, ką gali pasiūlyti Las Vegasas, sakė Sisolakas. Jie pratęsia savo viešnagę, apsistoja mūsų viešbučio kambariuose, kiša galvas į lovas, kaip mes mėgstame tai vadinti. Jie čia leidžia savo pinigus, ir tai yra geras dalykas.

Sisolakas žaidime dalyvavo kaip gerbėjas arba civiliniu režimu, vilkėjo juodus „Raiders“ golfo marškinėlius ir juodus kelnaites. Jis dar neprisiėmė oficialios ceremoninės funkcijos „Allegiant“ stadione, nes „Raiders“ dirba visu pajėgumu. Buvęs gubernatorius Brajenas Sandovalas , dabar Nevados universiteto Reno prezidentas, prieš pat startą uždegė Al Davis memorialinį žibintą.

kas yra jauno bandito grynoji vertė

Tačiau Sisolakas iš pradžių gilinosi į derybas, kad Raiders į Las Vegasą atvyktų į jo dienas Klarko apygardos komisijoje.

Ei, @brucebuffer Striukė turėtų būti @Raiders Šlovės salė … #RJnow #NFL #Vegos #Raidikai #RaiderNation pic.twitter.com/VjCthfzXM6

- John Katsilometes (@johnnykats) 2021 m. Rugsėjo 14 d

Prisimenu susitikimus, kuriuos turėjome Stan Fulton pastate UNLV miestelyje, ir kalbame apie tai, ar tai būtų įmanoma, sakė Sisolakas. Mes labai patyrėme, kad čia patekome. Aš nervinausi, bet nesu skeptiškas. (Raiders savininkas) Markas Davisas tik nuleido galvą ir ėjo į priekį. Statybininkai nusipelno tiek daug nuopelnų, kad užbaigė šį projektą.

Sisolakas leido susirūpinti stadiono patekimu ir išėjimu. Tačiau jis greitai pridūrė, kad tokie rūpesčiai yra plačiai paplitę dėl naujų objektų.

Su automobilių stovėjimu ir eismu visada kyla iššūkių, tačiau aš buvau stadionuose visoje šalyje, ir kiekvienas stadionas kelia unikalių iššūkių, nesvarbu, ar tai automobilių stovėjimo aikštelė, ar eismas, ar eismas pėsčiomis, sakė Sisolakas. grūstis. Jie pasirinko gerą vietą, ir aš manau, kad jūs pamatysite, kaip ši vietovė čia vystysis daug daugiau, laikui bėgant, atsižvelgiant į rajoną su maistu ir pietumis bei tavernomis. Bus malonu.

Sandovalo tinklelio veiksmas

Savo iškilmingą akimirką Sandovalis nuėjo į miestą. Būdamas gubernatoriumi, jis pasirašė įstatymo projektą, kuriuo buvo leista finansuoti stadioną.

Talentingas politikas, turintis įgimtą sugebėjimą dirbti kambaryje, Sandoval buvo paklaustas, ar neatmetė galimybės vėl kandidatuoti į viešąsias pareigas.

Taip. Turiu omenyje, kad dabar aš myliu savo darbą ir esu tam susikoncentravęs,-sakė Sandovalas, kuris šias pareigas ėjo 2010–2018 m. Tikiuosi, kad ir toliau tarnausiu universitetui, kol jie turės mane. Turime daugiau nei 21 000 studentų, ir man patinka jiems padėti jų gyvenimo kelyje tapti tokiais, kokie jie nori būti. Man tai ir toliau yra viešoji paslauga.

Pirmosios NFL rungtynės, kurias kada nors lankė „Sandoval“, buvo „Oakland Raiders“ pergalė 24: 21 prieš „New England Patriots“ Ouklando Koliziejuje 1976 m. Jis mokėsi Reno mažųjų gėlių mokykloje.

Aš susitikinėju su savimi, bet tik prisimenu, kad buvome įlankoje į krepšinio turnyrą, o aštuntos klasės treneris sugebėjo pasirūpinti bilietais, sakė Sandovalas. Žinau, kad taip pat dalyvavau kitose „Raider“ rungtynėse, todėl mano NFL žaidimai yra „Oakland Raiders“, o dabar - „Las Vegas Raiders“.

Raiderių šou

Iš gamybos denio:

* Ledas Kubas ir per trumpas pasirodė pusiaukelėje, kad galėtų paleisti „Raider Colors“, taip pat pristatytas jų naujas leidimas Rayvenas Justice ir DJ Nina 9. Daina yra duoklė Raiderių istorijai per Oklandą, LA, atgal į Oklandą ir dabar į Vegasą.

*„Cube“ buvo su „Cliff Branch“ marškinėliais Nr. 21. Taip ir padarė Carlosas Santana, savo priešsezoniniame pasirodyme prieš tris savaites. Branchas ir Davisas buvo labai artimi draugai, todėl buvo spėliojama, kad kiekvienas kėlinio atlikėjas vilkės tokį numerį. Bet mums patikimai pasakyta, kad iki šiol tai atsitiktinumas.

kokia yra Todd chrisley grynoji vertė

* Gladys Riteris giedojo šalies himną, tada žaidimo metu kurį laiką sėdėjo šalia Daviso. Pramogų legenda sakė: „Tai nuostabu, kad jie galvoja apie mane tokiu svarbiu savo istorijos momentu ... Aš esu labai dėkingas, kad galėjau būti to dalimi.

*„Superstar DJ“ ir ilgametis „Vegas“ rezidentas Steve'as Aoki buvo atliktas prieš žaidimą, komandoms paskelbus vis mažesnį (kosulys) Briusas Buferis . Diktoriaus striukė, laiminga sidabro ir juodos spalvos netvarka, turėtų būti parodyta kažkur „Allegiant“ stadione.

* Lil Jon ir toliau kuria antrąją karjerą kaip profesionalių Las Vegaso sporto komandų gerbėjas. Nuolat dalyvaujantis „Vegas Golden Knights“ žaidimuose, repo žvaigždė buvo pristatyta greitoje viktorinoje, kuri šaukė: „Go Raiders! Laimei, jis fiziškai dalyvavo ir turėjo ką nors nufotografuoti, kad rėktų miniai.

*Pažymėjo sumanūs Vegas pramogų stebėtojai Rokio Brauno pirmas pasirodymas su Davido Perrico grupė „Raiders House“ „Allegiant“ stadione. Dainininkė žudikė Brown su savo partneriu įkvėpė įrašų karjerą, Jasonas Tanzeris . Ji taip pat yra frontuose Aksomas Elvis (kuriame taip pat groja Tanzeris, gitara) „Fremont Street Experience“ ir yra sekso sūpynės Larry Flinto „Hustler“ klube. Markas Pardy ( The Purkštukai , „Bat Out of Hell“ Brodvėjuje ir vėlyvas, didžiausias pasaulio roko šou) grojo būgnais, ir Mat Schumer (baritono saksofonas) taip pat pirmą kartą „Allegiant“.

*40 minučių prieš žaidimą pasirodymas tapo Perrico grupės dalyku. Siūlome pavadinimą zonai už scenos, prie deglo pagrindo. Pavyzdžiui, „Torch Club“ ar „Club Raider“ ar pan. Pirmadienio vakarą ši vieta buvo užgriozdinta, gausu griovelių.

„Packers“ investuotojas

Mes sužinojome, kad Nevadoje išrinktas pareigūnas yra „Green Bay Packers“ akcininkas: Sisolakas, kilęs iš Milvokio.

Taip jie finansuoja savo stadioną. Turiu vieną akciją, sakė Sisolakas. Manau, kad tai buvo 399 USD, palyginti su 599 USD, ir jūs galite įrėminti savo pažymėjimą. Aš neturiu balsavimo teisių, bet jie kasmet atsiunčia man ataskaitą.