Socialinis iškraipymas artėja prie 35 -mečio, kasmet vyksta į Vegasą

7912486-0-47912486-0-4

Šiuo metu Mike'as Nessas sėdi savo namų studijoje, apžiūri savo aplinką, žiūri į '46 metų „Jukebox“, 6 pėdų „Coca-Cola“ ženklą ir seną neoninį laikrodį.

kokia yra Andersono Kuperio grynoji vertė

Aš esu kaip tas šou „Amerikos rinkėjai“, tik aš tai darau ilgiau ir galiu juos išsirinkti bet kurią dieną, - sako „Social Distortion“ lyderis, kataloguodamas savo gaminius. Aš esu antikvarinių daiktų kolekcionierius, esu junkeris, taip pat turiu parduotuvę, todėl einu į nekilnojamojo turto pardavimą ir aukcionus, nusipirkau krūvą šiukšlių ir parsinešu namo. Tai aš darau. Taip aš išeinu ir matau miestą.

Ilgametis Ness pomėgis puikiai dera su jo karjera - jis jau seniai užsiėmęs senovinėmis prekėmis ir skamba panašiai.Socialiniame iškraipyme Nessas išryškina country, rockabilly, blues ir punk šaknis ir įtraukia jas į šiuolaikinį kontekstą.

Grupės muzikoje yra aiškus istorijos jausmas, linija.

Ir vis dėlto tai nėra retro, o Nessas, kurio išvaizda kažkur tarp Jameso Deano ir aktoriaus Ozo, su daugybe tatuiruočių ir juodų odinių striukių, toli gražu nėra anachronizmas.

Kaip ir jo renkami daiktai, Nessas tiesiog naudoja praeitį kaip tiltą į dabartį.

Aš daug kartų sakau žmonėms, kad socialinis iškraipymas yra Carterio šeima su Les Pauls ir Fender Bassman stiprintuvais, - sako Ness per atkaklų šnopavimą, skambant taip, lyg jis kovotų su peršalimu. Tai trys akordai ir melodija, ir viskas, bet dėl ​​to supaprastinto dalyko tai ir yra taip smagu.

Aš visada laikiau mus šiek tiek daugiau nei tik punk grupe. Mano muzikinis fonas prasidėjo nuo 4 metų. (Sekso) „Pistols“ išgirdau tik sulaukęs 17. Buvau pasinėręs į 60 -ųjų ir 70 -ųjų rokenrolą, kantri ir visa kita. Netgi punk grupės, kurios man patinka, yra iš pirmosios bangos. „Pistols“ yra su Chucku Berry, o „Ramones“ yra tik mergaičių grupė su garsiomis gitaromis.

Naujausias „Social D“ įrašas „Hard Times“ ir „Nursery Rhymes“ primena pradinius grupės žygius į Ameriką devintojo dešimtmečio viduryje, kai grupė siekė atskirti save nuo vis perpildytų Kalifornijos pankų gretų, apimdama žemiškesnį, šakningesnį svyravimą, skolingą Johnny. Pinigai tiek, kiek Joe Strummeris.

kiek buvo vertas Rokas Hadsonas

Nessas sako, kad šis žingsnis buvo iš dalies praktiškas: balandį jam sukako 50 metų ir jis mano, kad „Americana“ yra tai, ką grupė gali groti bet kuriame amžiuje, o ne visiškai atleistas rokenrolas.

Be to, „Hard Times“ ir „Nursery Rhymes“ užbaigia ratą, kuris prasidėjo 1992 m. „Somewhere Between Heaven and Hell“, galbūt geriausiu grupės momentu.

„Hard Times“ skamba taip, lyg tai galėtų būti tolesnis įrašo tęsinys, tik dar labiau sukonkretintas, su dainininkėmis pritariančiomis dainininkėmis ir dainomis, kurios nesirenka tiek daug šašų, kiek Nessas turėjo savo sunkių sėkmės žodžių.

Nessas visada buvo socialinio iškraipymo kūrybos centras, jis netgi sukūrė „Hard Times“, tačiau šiomis dienomis jis bendradarbiauja šiek tiek daugiau, mėgaujasi davimu ir paėmimu.

Pagaliau jis vėl jaučiasi kaip grupė, sako jis. Anksčiau mes tiesiog pritraukdavome mano draugus į grupę ir muzikavimas būdavo antras. Po pasirodymų visada buvau nelaimingas, atrodė: „Dieve, tai taip paprasta, kodėl neskambėsime geriau?“ Dabar aš apsupau nuostabius muzikantus ir tada tapome draugais dėl abipusio susižavėjimo už tai, ką darome.

Visa tai padėjo Nesą kitoje vietoje, nei buvo anksčiau.

Jis yra tėvas, sėkmingas verslininkas, gerbiamas muzikantas.

Tačiau tai buvo ilgas, lėtas laipiojimas, ir, apmąstant savo karjerą, vienas pirmųjų dalykų, kurie jam ateina į galvą, yra tai, kad jis pagaliau metė savo kasdienį darbą po daugelio metų muzikos balansavimo su mėlynos apykaklės atšiaurumu. iki -5.

Tai man buvo svarbus etapas, sako Ness. Aš dažydavau namus gyvenimui ir eidavau, o po darbo įrašinėdavau filmą „Kalėjimas“, važiuodamas motociklu namo iš Fullertono į Kosta Mesą. Tai yra ilgos dienos.

Tos ilgos dienos jau seniai praėjo, nes socialinis iškraipymas pasiekia didžiausią galią.

Pastaraisiais metais grupė pradėjo žiemos tradiciją, perimdama „West Coast House of Blues“ vietas, parduodama dešimtis pasirodymų San Diege, Anaheime, Kalifornijoje ir Vakarų Holivude, Kalifornijoje.

Vegasas taip pat tapo kasmetine grupės stotele.

el chapo vs Escobar grynoji vertė

Vegasas yra socialinio iškraipymo pradžios dalis, sako Nessas. Mes turime tvirtas šaknis Vegase, nes pirmosiomis dienomis buvome nacionalinės gastrolės iki devintojo dešimtmečio vidurio, tai yra šešeri metai nuo grupės kūrimo. Tais metais turėjome nedidelį maršrutą (Kalifornija, Nevada, Arizona) ir tai iš esmės buvo viskas. Tuomet neturėjome užsakymo agentų ir kitų dalykų. Mes tiesiog padarėme tai, ką padarėme.

Tada mes grotume sandėliuose ir pramoniniuose kompleksuose ir turėtume 200 ar 300 žmonių, - tęsia Nessas, prisimindamas pirmuosius vietinius grupės pasirodymus. Nebuvo saugumo, viršininkų, niekas mums nepasakė, ką daryti. Ir mums taip patiko.

Dabar grupei sukanka 35 -eri.

Nesas matė daug dalykų, įskaitant daugybę kalėjimo kamerų viduje anksčiau savo gyvenimo, tačiau jis niekada nemanė, kad pamatys šią dieną.

Tai tarsi „oho“, - nepatikliai sako jis. Net neturėjau gyventi iki 35 metų. Tai įdomus reiškinys, mūsų karjera.

Peržiūra
Socialinis iškraipymas
19 val. šiandien ir 21 val. Šeštadienis
Kur: Bliuzo namai Mandalay įlankoje, 3950 Las Vegas Blvd. Pietų
35–39 USD (632–7 600)