„Southern Glazer's Wine and Spirits“ moko Las Vegaso barmenus, kaip pasigaminti geresnių gėrimų

Mixologists ir spiritinių gėrimų pedagogas Maxas Solano, 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Las Vegase, kalba su Nevados „Southern Wine & Spirits“ studentų klase. (Christianas K. Lee/Las Vegaso apžvalga-žurnalas ...Mixologists ir spiritinių gėrimų pedagogas Maxas Solano, 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Las Vegase, kalba su Nevados „Southern Wine & Spirits“ studentų klase. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Las Vegase, „Southern Wine & Spirits of Nevada“ vyras ima semtis dvasios. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> J. R. Starkus, rajono vadovas kurortų ir prekės ženklo kūrimo srityje „Southern Glazers Wine & Spirits of Nevada“, pozuoja nuotraukai Las Vegase ketvirtadienį, 2017 m. Sausio 5 d. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto J. R. Starkus, rajono vadovas kurortų ir prekės ženklo kūrimo srityje „Southern Glazers Wine & Spirits of Nevada“, pozuoja nuotraukai Las Vegase ketvirtadienį, 2017 m. Sausio 5 d. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto J. R. Starkus, rajono vadovas kurortų ir prekės ženklo kūrimo srityje „Southern Glazers Wine & Spirits of Nevada“, pozuoja nuotraukai Las Vegase ketvirtadienį, 2017 m. Sausio 5 d. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto Mixologists ir spiritinių gėrimų pedagogas Maxas Solano, 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Las Vegase, kalba su Nevados „Southern Wine & Spirits“ studentų klase. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> Mixologists ir spiritinių gėrimų pedagogas Maxas Solano, 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Las Vegase, kalba su Nevados „Southern Wine & Spirits“ studentų klase. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> Francesco Lafranconi portretas matomas Nevados „Southern Wine & Spirits“ portrete penktadienį, 2017 m. Sausio 06 d., Las Vegase. Lafranconi yra Pietų vyno ir spiritinių gėrimų Nevados mišriosios programos kūrėjas. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> Francesco Lafranconi portretas matomas Nevados „Southern Wine & Spirits“ portrete penktadienį, 2017 m. Sausio 06 d., Las Vegase. Lafranconi yra Pietų vyno ir spiritinių gėrimų Nevados mišriosios programos kūrėjas. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '> Miksologai ir spiritinių gėrimų pedagogas Maxas Solano šypsosi prieš kalbėdamas su klasės mokiniais „Southern Wine & Spirits of Nevada“ penktadienį, 2017 m. Sausio 06 d., Las Vegase. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '>

Šios dienos pamokų plane Maxas Solano ir jo komanda turi Japonijos gėrimų - japoniško viskio istoriją ir smulkesnius atšaldyto „premium sake“ taškus.

Jo studentai yra kelios dešimtys būsimų „Strip“ restoranų, siūlančių rimtą japoniškų gėrimų pasirinkimą, serverių.

Bet tai nėra kolegija ar profesinio mokymo programa. Tai mokymosi centras, 2 milijonų dolerių baras/klasė, pastatyta vietinei spiritinių gėrimų ir miksologijos programai „Southern Glazer's Wine and Spirits“, didžiausioje alkoholinių gėrimų didmeninėje prekyboje Šiaurės Amerikoje.Čia pamokomos daugiau nei paprasti kokteilių receptai. Mes tikrai pasakojame jiems apie atskirus ingredientus, sako Solano. Žmonės mėgsta istorijas.

Gerbkite amatus

kiek vertas Jerry Lee Lewisas

Mokymosi centrui vadovauja šeši meistrai miksologai/spirito ekspertai, trys someljė meistrai ir vienas ciceronas (alaus ekspertas). Kiekvienas iš jų padarė paslaugų, pardavimų, istorijos, mokslo karjerą ir nuolat besikeičiančias gėrimų verslo tendencijas ir madas.

Dabar jų darbas yra šviesti jums tarnaujančius barmenus - klientą - nesvarbu, ar esate kaimynystėje esančiame vaizdo pokerio taške, ar fantastiškiausiame kepsnių kelyje „The Strip“.

Turime įvaizdį kaip didžiausi profesionalai, beveik perfekcionistai, kaip mes tinkamai maišome ir kaip pilame bei pateikiame, sako Solano apie savo kolegas. O tokio detalumo ir priežiūros lygio daugelyje vietų trūksta.

Jie pasiryžę tai pakeisti.

Vystantis skonis

Norint žinoti, kad gėrimo menas pastaraisiais metais užaugo, nebūtina būti balaganu. „Jack and Cokes“ ir „Bud Bud“ žibintai užleido vietą amatų, klasikiniams, naujiems klasikiniams, draudimų eros, dvasios pirmyn ir statinėse brandintiems kokteiliams, „microbrews“ ir viskam, ką barmenas (ar ji yra miksologė?) Daro su tais akių lašintuvais . Ir net nesivarginkite bandydami prisiminti, kurios šalys rašė viskį su e.

Pastaruosius 17 metų Pietų pedagogų komanda padėjo barmenams - ir klientams - neatsilikti nuo pokyčių.

Nors mokymosi centras yra palyginti naujas, debiutuojantis 2015 m., Švietimo programa datuojama 2000 m., Kai tuometinio Pietų vyno ir stipriųjų gėrimų Nevados generalinis direktorius Larry Ruvo pakvietė atvykti į Veneciją sutiktą miksologą Francesco Lafranconi. į miestą ir padėti pakelti vietos gėrimų programos kartelę.

Tuo metu kosmopolitai ir obuolių martiniai buvo aukščiausia kokteilių kultūros dalis daugelyje slėnio. Tačiau viskas pradėjo keistis, daugiausia dėl novatoriškos kokteilių programos „Bellagio“. Ir Lafranconi subūrė komandą, kuri pradės pokyčius, kurie nuo to laiko apėmė Pietų Nevadą.

Svarbus žingsnis kuriant rimtą kokteilių kultūrą yra užtikrinti, kad žmonės, maišantys gėrimus visur - nuo gurmaniškų restoranų iki mažų kampinių laistymo angų - suprastų pagrindus.

Jei įeinate į (pankroko barą) „The Double Down Saloon“ ir užsisakote Manheteną, šiandien manau, kad tai yra gėrimas, kurį kiekvienas barmenas turėtų žinoti, kaip pasigaminti, - sakė JR Starkus, prisijungęs prie „Lafranconi“ komandos po to, kai lankė barą keliose „Strip“ juostose. restoranuose ir eina firminio šeivamedžio gėrybių „St. Germain“ ambasadoriaus pareigas.

Jis ir jo komanda moko ir iš naujo moko barmeno pamokas „Southern Glazer“ klientų baruose. Be klasikinių kokteilių, jie apima tokias pagrindines temas kaip gėrimo įtempimas ar purtyklės atidarymas ir tokios sudėtingos kaip smulkesni škotiški dalykai.

Patirties pritaikymas

Naujesnė baro tendencija, kurią galbūt pastebėjote, yra išskirtinių namų kūrinių meniu.

Manau, kad svarbu, kad priešais svečią būtų kažkas, kas pasakytų: „Ei, šiems vaikinams iš tikrųjų rūpi, kad jie (meniu) mums sudarytų. Net jei mes nesirinksime iš jo, tai vis tiek aktualu, sako Solana.

Ne kiekvienas baro savininkas ar barmenas turi kūrybinį polėkį. „Southern“ įsikiš ir padės sukurti gėrimų asortimentą, atspindintį baro asmenybę ir lengvai įvaldomą darbuotojų.

Pavyzdžiui, Solano pažymi, kad jis sukūrė aštuonias lengvesnių, skanesnių, vaisių, subalansuotų receptų kolekcijas, kuriose yra keturi ar mažiau ingredientų viešbučių baseinams. Jei baro vadovas tai gali įsivaizduoti, Pietų komanda gali tai sukurti, pažymi jis.

Taigi, kai kitą kartą mėgausitės gėrimu vietiniame bare, didelė tikimybė, kad ši komanda turėjo kažką bendro. Ir jei norite sužinoti, ką geriate po kelių mėnesių, jie tikriausiai gali jums pasakyti.

Štai užuomina: aktuali tema Pietų biuruose šiuo metu yra baristikos įgūdžių atnešimas už baro.