Spiedini Las Vegase keičiasi rankomis, kai šefas Gustavas Mauleris išeina į pensiją

Buvęs meras Oskaras Goodmanas iš kairės, virėjas Gustavas Mauleris ir meras Carolyn Goodman (apžvalga ...Buvęs meras Oskaras Goodmanas iš kairės, virėjas Gustavas Mauleris ir meras Carolyn Goodman (apžvalga-žurnalo failas) Gustavas Mauleris, kraštutinė dešinė, kalbasi su Norm Clarke, Julian Serrano ir Rick Moonen per „Pokalbius su Norm“, 2019 m. Birželio 30 d. („Al Mancini“/„Las VegasJournal“) Amerikos kulinarijos asociacija metų virtuvės šefu išrinko „Spiedini“ virtuvės šefą Gustavą Maulerį. Stephanie Annis, ypatingas „Las Vegas Business Press“

Pirmaujantis Las Vegaso virtuvės šefas Gustavas Mauleris sekmadienį paskelbė, kad tą dieną jis išeis į pensiją. Dėl to jo „Spiedini“ itališkas restoranas „JW Marriott Las Vegas“ bus uždarytas iki liepos 9 d. Jis bus atidarytas trečiadienį, liepos 10 d., Kurortui perėmus jo veiklą. Mauleris anksčiau sakė, kad restoranas bus atidarytas penktadienį.

Viešbutis iš tikrųjų perima restoraną-išsaugo pavadinimą, saugo svetainę, saugo darbuotojus, 69 metų Mauleris sakė „The Smith Center“ „Myron's Cabaret Jazz“ auditorijai, kur jis buvo vienas iš trijų virtuvės šefų, su kuriais kalbėjosi Normas. Clarke kaip „Pokalbių su norma“ serijos dalis. Taigi jūs vis tiek matysite Speidini, bet manęs nematysite.

Austrijoje gimęs Mauleris pirmą kartą atvyko į Las Vegasą 1987 metais dirbti „Golden Nugget“. Vėliau jis įkūrė viceprezidento pareigas, prižiūrėdamas maistą ir gėrimus „Mirage“ kurortuose, prieš įkurdamas savo įmonę. „Spiedini“ jis valdo nuo 1999 m.Aš dirbau 56 metus, sakė jis Clarke'ui ir jo auditorijai.

Niekada nedirbau penkias dienas. Aš niekada nedirbau aštuonių valandų. Kaip žino visi virėjai, esate vedęs savo darbą. Ir aš labai džiaugiuosi, kad mano žmona visada suprato, kodėl aš dirbu ir rūpinuosi dalykais. Bet ... man po keturių mėnesių sueis 70 metų. Ir aš pagalvojau: „Žinai, jei po kelių mėnesių turėsiu rinkti socialinę apsaugą, aš taip pat galėčiau išeiti į pensiją.