Stacy Keiblerio grynoji vertė

Kiek verta Stacy Keibler?

Stacy Keiblerio grynoji vertė: 25 milijonai dolerių

Stacy Keiblerio grynoji vertė: Stacy Keibler yra amerikiečių modelis, aktorė ir buvusi profesionali imtynininkė, kurios grynoji vertė yra 25 milijonai dolerių. Nors reikia pažymėti, kad didžioji šios grynosios vertės dalis tenka jos vedyboms su interneto technologijų vadovu Vargšas Džaredas . Stacy Keibleris gimė 1979 m. Spalio 4 d. Rosedale, Merilendo valstijoje. Ji tikriausiai taip pat žinoma kaip buvusi aktoriaus mergina George'as Clooney kaip buvusi profesionali imtynininkė, dirbusi su Pasaulio čempionato imtynių (WCW) ir „World Wrestling Entertainment“ (WWE) atstovais kaip WWE Diva. Ji anksti pradėjo ruoštis karjerai dėmesio centre, lankydama baleto, čiaupo ir gimnastikos pamokas, o iki penkerių metų Keibler net buvo užsitarnavusi SAG kortelę. Paauglystėje ji mokėsi visų mergaičių mokykloje prieš studijas Towsono universitete, turėdama masinės komunikacijos specialybę. Ji prisijungė prie „Baltimore Ravens“ cheerleaders 1998 m. Keiblerio gyvenimas pasikeitė visiems laikams, kai ji dalyvavo šokių konkurse dėl vietos „WWE Nitro Girls“ grupėje. Laimėjęs konkursą ir 10 000 USD, Keibleris prisijungė prie beprotiškos imtynių manijos pasaulio, šokdamas su kitomis „Nitro Girls“ per WCW Monday Nitro (1995–2001) reklamines pertraukėles. Ji vaidino, vaidindama mažus vaidmenis filmuose Pecker (1998), Liberty Heights (1999) ir Bubble Boy (2001).

Galvodama apie savo kitą karjeros žingsnį ir motinos siūlymu Keibler išbandė antrąjį ABC hitų šou „Šokiai su žvaigždėmis“ sezoną ir toliau varžėsi, bet nelaimėjo. Keibleris pritraukė dėmesį, pasirinkdamas pasikartojantį trumpalaikio draminio serialo „Ką apie Brianą“ vaidmenį (ABC, 2006–07). Netrukus po to Drew Lachey priešais ją trumpam pamatė futbolo satyros „Comebacks“ (2007 m.) Epizodiniame kame. Likusį dešimtmetį Keibleris dažnai svečiavosi tokių populiarių laidų, kaip „Aš sutikau tavo motiną“, „Chuck“ ir „Psych“, epizoduose. Keibleris kartais vykdydavo prenumeruojamų internetinių vaizdo žaidimų varžybų laidos „Call of Duty ELITE: Friday Night Fights“ prenumeratos pareigas ir vėliau pasirodė testosterono skatinamoje biuro komedijoje „Vyrai darbe“. Keibleris pradėjo susitikinėti su „Future Ads“ generaliniu direktoriumi Jaredu Pobre'u 2013 metų rudenį, nors jie draugavo jau kelerius metus. Jie susituokė 2014 m. Kovo 8 d. Meksikoje ir turi du vaikus.

Nekilnojamasis turtas : 2018 m. Spalio mėn. Jaredas ir Stacy'as pardavė savo 8 miegamųjų Beverli Hilso dvarą kino prodiuseriui Gary Gilbert už 26,5 mln. Gilbertas taip pat yra „Cleveland Cavaliers“ krepšinio komandos bendrasavininkas kartu su savo broliu Danu Gilbertu. Jaredas ir Stacy namą įsigijo 2014 metais už 20,5 milijono dolerių. Anksčiau Jaredas turėjo dvarą Niuport Biče, Kalifornijoje, kurį 2014 m. Pardavė už 8,8 mln. Jaredas ir Stacy taip pat turėjo namą Beverli Hilse, kurį 2012 m. Įsigijo už 11 mln. USD. Galiausiai 2017 m. Jie pardavė šį turtą už 18,25 mln. USD. Vienu metu Pobresas išsinuomojo savo namus NFL žvaigždei Camas Newtonas kelis mėnesius su sąlyga jis nemetė jokių vakarėlių. Namų tvarkytojai pranešė, kad Niutonas surengė keletą labai didelių vakarėlių, kurie padarė didelę žalą. Jaredas galiausiai pateikė 270 000 USD ieškinį Newtonui. Jie pareiškė ieškinį dėl 90 000 USD vertės žalos ir 180 000 USD prarastos nuomos bei teisinių mokesčių.

Stacy Keiblerio grynoji vertė

Stacy Keibler

Grynoji vertė: 25 milijonai dolerių
Gimimo data: 1979 m. Spalio 14 d. (41 m.)
Lytis: Moteris
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,8 m)
Profesija: Imtynininkas, aktorius, šokėjas, modelis, dainininkas ir dainų autorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija