Steve'as Carellas

Kiek kainuoja Steve'as Carellas?

Steve'o Carello grynoji vertė: 80 milijonų dolerių

Steve'as Carellas: Steve'as Carellas yra amerikiečių aktorius, komikas, prodiuseris, rašytojas ir režisierius, kurio grynoji vertė siekia 80 mln. Jis bene geriausiai žinomas dėl personažo Michaelo Scotto vaizdavimo ilgai trukusiame NBC sitcome „The Office“ (2005–2013). Jis uždirbo 300 000 USD už „The Office“ epizodą.

Ankstyvas gyvenimas ir karjeros pradžia: Stevenas Johnas Carellas gimė Konkorde, Masačusetso valstijoje, 1962 m. Rugpjūčio 16 d. Jo tėvas Edwinas Carellas buvo elektros inžinierius, o motina Harriet Theresa buvo psichiatrinė slaugytoja. Carellas buvo jauniausias iš keturių brolių ir augo Actone, Masačusetso valstijoje. Šeima pasirodydavo kartu, Carell vaidindama fifą. Vėliau jis prisijungė prie atkūrimo grupės, kuri vaizdavo 10tūkst(Šiaurės Linkolnas) pėdos pulkas.

Jis lankė vidurinę mokyklą Midlsekso mokykloje, kur žaidė ledo ritulį ir lakrosą. Jis tęsė mokslą Denisono universitete, Granvilyje, Ohajo valstijoje, 1984 m. Baigė istorijos studijas. Būdamas Denisone, Carell prisijungė prie studentų improvizacinės komedijos trupės „Burpee's Seedy Theatrical Company“ ir dirbo didžėjumi miestelio radijo stotyje WDUB pavadinimu “. Safyras Steve'as Carellas “.

Savo karjeros pradžioje Carellas buvo gastroliuojančios vaikų teatro kompanijos dalis. Jis taip pat pasirodė komediniame miuzikle „Knat Scatt Private Eye“ ir 1989 m. Pasirodė restoranų tinklo „Brown's Chicken“ reklamoje.

Televizijos ir kino karjera: Carellas prisijungė prie Čikagos komedijų trupės „Antrasis miestas“ 1991 m. Ir tais pačiais metais debiutavo su nedideliu vaidmeniu komedijoje-dramoje „Garbanotas Sue“. 1996 m. Jis buvo ABC eskizų komedijos programos „The Dana Carvey Show“ dalyvis. Nors šou buvo rodomas tik septyniuose epizoduose, jis sukėlė animacinį trumpą segmentą „Dviprasmiškai gėjų duetas“, kuriam Carellas išreiškė Gary personažą. Pasibaigus „The Dana Carvey Show“, segmentas tęsėsi ir tęsėsi „Saturday Night Live“ vėliau tais pačiais metais. „Dana Carvey Show“ dažnai buvo įskaityta kaip akimirka, padėjusi pradėti Carell karjerą.

Kiti projektai, kuriuos Carell dirbo 1990-ųjų pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje, yra pagrindiniai vaidmenys keliuose trumpalaikiuose televizijos serialuose, įskaitant „Over the Top“ (1997), „Watching Ellie“ (2002–2003) ir „Come to Papa“ ( 2004). Jis buvo korespondentas vėlų vakarą vykusių pokalbių ir naujienų satyros programai „The Daily Show“ 1999–2005 m., Kur dalyvavo keliuose įprastuose segmentuose, pavyzdžiui, „Even Stevphen“ su Stephenu Colbertu ir „Produce Pete“. Šiuo laikotarpiu jis taip pat džiaugėsi savo pirmuoju svarbiausiu kino vaidmeniu, kartu su Willu Ferrellu vaidindamas hito komedijoje „Anchorman: Ronio Burgundio legenda“ (2004).

Timas P. Whitby / Timas P. Whitby / „Getty Images“

2005 m. Carell pasirašė sutartį su NBC ir vaidino amerikiečių perdirbtą britų serialą „The Office“. Serialas yra maketas, kuriame užfiksuotas gyvenimas vidutinio dydžio popieriaus tiekimo įmonėje „Dunder Mifflin“. Carell vaidino personažą Michaelą Scottą, įmonės regioninį vadovą. Šis vaidmuo iš tikrųjų paskatino Carellą atkreipti dėmesį, nes serialas pasirodė nepaprastai populiarus, nepaisant vidutinių pirmojo sezono įvertinimų. Nepaisant nuviliančio pirmojo sezono pasirodymo, pasirodymas buvo atnaujintas antrajam sezonui, nes prodiuseriai manė, kad būsimasis Carello filmas „40-metė mergelė“ (2005 m.) Suteiks šou (ir Carello populiarumui) postūmį. Šis sprendimas pasirodė esąs geras skambutis. Už darbą biure „Carell“ 2006 m. Pelnė „Auksinio gaublio“ ir Televizijos kritikų asociacijos apdovanojimus. 2006–2011 m. Jis taip pat buvo šešis kartus nominuotas „Primetime Emmy“ apdovanojimams.

Tuo tarpu filmuodamas „Biurą“ Carell taip pat dirbo su kitais projektais tarp filmavimo laikotarpių. Tokie projektai apima filmus „Evanas Visagalis“ (2007), „Danas tikrame gyvenime“ (2007), „Išmani“ (2008) ir „Data naktis“ (2010). Jis taip pat paskolino animacinį šeimos filmą „Niekingas aš“ (2010), išreikšdamas Gru personažą. Jis pakartojo šį vaidmenį tęsiniuose „Despicable Me 2“ (2013) ir „Despicable Me 3“ (2017). Galų gale Carellas nusprendė palikti „The Office“ 2011 m., Kad sutelktų dėmesį į savo kino karjerą, nors jis grįžo į serijos finalą 2013 m.

Projektai, kuriuos Carellas paliko išėjęs iš „The Office“, yra tikro nusikaltimo dramos filmas „Foxcatcher“ (2014) kartu su Marku Ruffalo ir Channingu Tatumi. Už milijonieriaus ir nuteistojo žudiko Johno Eleuthère du Ponto vaizdavimą Carellas buvo nominuotas „Auksiniam gaubliui“ už geriausią aktorių ir Oskaro apdovanojimui už geriausią aktorių. Jo vaidmuo 2015 m. Filme „The Big Short“ pelnė dar vieną „Auksinio gaublio“ nominaciją kaip geriausias aktorius. Kitas jo 2015 m. Filmas buvo „Freeheld“, kuriame kartu vaidino Julianne Moore, Ellen Page ir Michael Shannon. Kiti filmai, kuriuose jis dirbo, yra „Café Society“ (2016), „Sexes Battle“ (2017), „Beautiful Boy“ (2018), „Vice“ (2018) ir „Welcome to Marwen“ (2018). Jis grįžo į televiziją „Apple TV +“ dramos serijoje „Ryto šou“, o pirmasis sezonas pasirodė 2019 m. Rudenį. Be to, jis turi savo įmonę „Carousel Productions“.

Atlyginimo etapai : Ankstyvaisiais sezonais Steve'as uždirbo 175 000 USD už „The Office“ epizodą. Piko metu Steve'as uždirbo atlyginimą už 300 000 USD epizodą. Būdamas prodiuseris, rašytojas ir režisierius, jis uždirbo papildomus mokesčius gamybos metu ir toliau uždirba pinigus iš sindikacijos sandorių.

Jis uždirbo 500 000 USD už savo žvaigždžių posūkį filme „40-metė mergelė“. Jis uždirbo 5 milijonus dolerių už „Evaną Visagalį“, 12,5 milijonus dolerių už „Date Night“, 12 milijonų dolerių už „Vakarienę Schmucksui“ ir 15 milijonų dolerių už „Crazy Stupid Love“.

Už pirmąją įmoką uždirbęs vos 500 000 USD, šiandien jis uždirba mažiausiai 15–20 USD už pasirodymą „Niekingo aš“ tęsiniuose.

Asmeninis gyvenimas: Carell susipažino su Nancy Walls, kai ji mokėsi improvizacijos klasėje, kurią dėstė Čikagos antrame mieste. Jie susituokė 1995 m. Rugpjūčio 5 d. Ir turi du vaikus. Wallsas yra buvęs „Saturday Night Live“ dalyvis, ji ir Carell kelis kartus dirbo kartu, taip pat ir kaip „The Daily Show“ korespondentai. Ji taip pat trumpai pasirodė įvairiuose „Carell“ filmuose ir šou, pavyzdžiui, „Biuras“ ir „40-metė mergelė“. Galiausiai pora kartu sukūrė TBS komedijų serialą „Angie Tribeca“ (2016–2019).

Nekilnojamasis turtas : 2010 m. Nancy ir Steve'as sumokėjo 6 mln. USD už namą LA Toluca ežero priemiestyje. Jie nusipirko namus iš velionio aktoriaus Jonathano Winterso turto. Jie ėmė griauti esamus namus ir pastatė 6600 kvadratinių metrų dvarą. 2012 m. Jie pardavė savo buvusį Toluca ežero namą už 5,1 mln.

Grįžę į savo gimtąjį Masačusetsą, Nancy ir Steve'ui priklauso keturių miegamųjų namai Marshfield mieste. Jie taip pat turi ir kartais asmeniškai valdo „Marshfield Hills General Store“. Parduotuvę pirmiausia valdo Nancy sesuo.

Steve'as Carellas

Steve'as Carellas

Grynoji vertė: 80 milijonų dolerių
Gimimo data: 1962 m. Rugpjūčio 16 d. (58 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 8 colių (1,75 m)
Profesija: Komikas, kino prodiuseris, aktorius, televizijos prodiuseris, balso aktorius, scenaristas, televizijos direktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m

Steve'o Carello uždarbis

Spustelėkite, kad išplėstumėte
  • Pašėlusi, kvaila, meilė. 15 000 000 USD, įskaitant gamybos mokestį
  • Vakarienė „Schmucks“ 12 000 000 USD
  • Niekingas man 500 000 USD
  • „Data Night“ - 12 500 000 USD
  • Evanas Visagalis 5 000 000 USD
  • „Office“ 175 000 USD / epizodas
  • 40 metų Mergelė 500 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija