Steve Harvey grynoji vertė

Kiek verta Steve'o Harvey'io?

Steve'o Harvey grynoji vertė: 200 milijonų dolerių

Steve'o Harvey atlyginimas

45 milijonai dolerių

Steve'o Harvey grynoji vertė ir atlyginimas: Steve'as Harvey'us yra amerikiečių komikas, verslininkas, apdovanojimus pelnęs laidų vedėjas ir pramogautojas, kurio grynoji vertė siekia 200 milijonų dolerių. Jis yra gerai žinomas kaip „The Steve Harvey Morning Show“, taip pat populiarių žaidimų laidų „Family Feud“ ir „Celebrity Family Feud“ vedėjas.

Ankstyvojo gyvenimo ir komedijos karjera: Broderickas Stephenas Harvey'us gimė 1957 m. Sausio 17 d. Welch mieste, Vakarų Virdžinijoje. Vėliau jo šeima persikėlė į Klivlandą, Ohają, kur 1974 m. Baigė Glenvilio vidurinę mokyklą. Jis mokėsi Kento valstybiniame universitete, vėliau - Vakarų Virdžinijos universitete. Jis dirbo darbą nuo boksininko, darbo su autoriumi ir draudimo pardavėjo iki kilimų valytojo ir paštininko, o pirmą kartą į komediją išėjo 1985 m. Spalio 8 d., Kai koncertavo „Hilarities“ komedijų klube Klivlande, Ohajo valstijoje. Sunkumai nebuvo svetimi. Ankstyvos karjeros metu Harvey trejus metus buvo benamis trečiojo dešimtmečio pabaigoje, per kurį miegojo savo 1976 m. „Ford“, kai koncertai, kuriuose jis atliko, nesuteikė viešbučio.

Kaip 1990 m. Antrosios metinės Johnnie Walkerio nacionalinės komedijos paieškos finalininkas Harvey pateko į TV laidos „It's Showtime at the Apollo“ vedėją. Jis ir toliau rodė stand-up komediją, kartu su „Cedric the the Entertainer“ D.L. Hughley ir Bernie Mac. Šis turas yra vienas iš daugiausiai uždirbančių visų laikų komedijų turų, 1997 m. Ir 1998 m. Uždirbęs 37 mln. USD. Iš savo sėkmės ir pripažinimo kaip komiksas jis pasinaudojo tokiomis galimybėmis kaip pagrindinis vaidmuo ABC laidoje „Aš ir berniukai“ ( 1994 m. Savo laidą PB tinkle „The Steve Harvey Show“ (1996–2002) „The Steve Harvey Morning Show“ - savaitės radijo programą, kurią jis vedė nuo 2000 m., Ir vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Kovos pagundos“ ( 2003) ir „Meilė nieko nekainuoja“ (2003). 2006 m. Jis išleido specialųjį „Stand-up“ kūrinį „Stevenas Harvey:„ Neužsiimk ... Jis manęs dar nepadaro “.

Šeimos nesantaika ir priegloba: 2012 m. Rugpjūčio 2 d. Harvey atliko paskutinį „stand-up“ pasirodymą „MGM Grand“ Las Vegase ir užbaigė 27 metus trukusią stand-up komiko karjerą. Tačiau, be savo komedijos karjeros, Harvey patiko daug sėkmės įvairiuose kituose projektuose.

Gal net labiau nei komikas, Harvey garsėja kaip dinamiškas ir įtraukiantis vedėjas. 2010 m. Harvey pradėjo rengti žaidimų laidą „Family Feud“. Jo iš eilės vedėjo kadencija taip pat yra ilgiausia iš visų ankstesnių laidos vedėjų. Atskirą „Celebrity Family Feud“ taip pat veda Harvey. Šiuolaikinio žinomumo jis pasiekė „YouTube“ ir daugybės virusinių vaizdo įrašų dėka, parodančių jo reakciją į „Family Feud“ dalyvius ir jų netinkamus ar neteisingus atsakymus. 2013 m. Jis buvo nominuotas „Outstanding Talk Show Host“ ir „Outstanding Game Show Host Daytime Emmy Awards“ apdovanojimams, kuris buvo pirmasis visų laikų kandidatas. Tais pačiais metais jis gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

2015 metais Harvey Las Vegase surengė konkursą „Mis Visata 2015“. Nepaisant savo klaidos, kai jis nugalėtoju įvardijo pirmąją vietą užėmusią vietą ir po kelių minučių, kai ji buvo vainikuota, turėjo paskelbti, kad neteisingai perskaitė rezultatus, jis ir toliau rengė „Mis Visata“ konkursą 2016, 2017 m. 2018 m.

Steve Harvey grynoji vertė

Frazeris Harrisonas / „Getty Images“

Steve'o Harvey atlyginimas : Nuo 2017 m. Birželio iki 2018 m. Birželio Steve'as Harvey'as iš įvairių savo pastangų uždirbo 45 mln. USD. Tiek pat jis uždirbo nuo 2018 m. Birželio iki 2019 m. Birželio.

Kiek Steve'as Harvey uždirba iš šeimos nesantaikos? Iš jo apytiksliai 45 milijonų dolerių vidutinio metinio atlyginimo mažiausiai 10 milijonų dolerių gaunama iš jo šeimos pareigų priėmimo pareigų. Dar 20 milijonų dolerių gaunama iš jo radijo priėmimo pareigų.

Kitos verslo įmonės: Kai kurie kiti Harvey užsiėmimai - tai knygos „Elkitės kaip ponia, mąstykite kaip žmogus“ išleidimas 2009 m., Kuri įkvėpė 2012 m. Ansamblio filmą „Mąstyk kaip žmogus“. Knyga kietais viršeliais 64 savaites praleido „New York Times“ bestselerių sąraše. Jis taip pat išleido knygas „Straight Talk, No Chaser“ (2010), „Act Like A Success“ (2014) ir „Šuolis: paimk tikėjimo šuolį, kad pasiektum savo gyvenimo gausą“ (2016). Be to, 2014 m. Jis kartu su IAC įsteigė pažinčių svetainę „Delightful“. Kartu su Ellen DeGeneres Harvey kartu sukūrė laidą „Maži dideli kadrai“, kurią jis taip pat vedė iki 2019 m.

2017 m. Harvey sujungė visas savo verslo įmones vadovaudamas Stevenui Harvey Globalui (SHG). Pagal SHG yra jo gamybos įmonė „East One Twelve“, taip pat įmonė „Harvey Events“, kuriai vadovauja dukra Morgan ir jos vyras. SHG taip pat turi teises į „Family Feud“ tarptautines versijas, paskelbdama afrikietišką laidos versiją iki 2020 m. Jis tęsė savo įvairius verslo projektus pagal SHG, įskaitant kasmetinį renginį „Smėlio ir sielos festivalis“. gyva muzika, komedija ir klausimų bei atsakymų sesija su pačiu Harvey.

Asmeninis gyvenimas: Harvey buvo vedęs tris kartus. Dabartinė jo žmona yra Marjorie Bridges, su kuria jis susituokė 2007 m. Iš viso turi 7 vaikus iš trijų iš pirmosios, vieną iš antrosios ir tris Marjorie vaikus, kuriuos jis įsivaikino porai ištekėjus. Kartu su Marjorie jis įkūrė Steve'o ir Marjorie Harvey fondą, kuris orientuotas į jaunimo informavimą ir švietimą.

Nekilnojamasis turtas: 2018 m. Vasario mėn. Steve'as ir Marjorie išsinuomojo didelį dvarą Beverly parko vartų bendrijoje, esančiame Beverly Hills mieste, Kalifornijoje. 12 000 kvadratinių metrų ploto namas, kuris yra šiek tiek mažesnis nei 2 arai, vienu metu buvo išnuomotas 125 000 USD per mėnesį, tačiau „Harveys“ sugebėjo savininkus sumažinti iki 110 000 USD per mėnesį. Tai atsieina maždaug 1,3 mln. USD per metus. Vienu metu 2007 m. Namas buvo įtrauktas į pardavimo sąrašą už 23,5 mln. USD.

Už Los Andželo ribų Steve'ui Harvey priklauso 9 000 kvadratinių pėdų dvaras Atlantoje, kuris buvo įsigytas 2010 m. Už 3,4 mln. JAV dolerių, ir ne mažiau didelis dvaras už Dalaso, Teksaso valstijoje, esantis 4 ha plote. 2013 m. Steve'as įsigijo 5500 kvadratinių pėdų namą Čikagoje, 88-ajame „Trump International“ aukšte. Jis tą turtą 2018 m. Pardavė už 7,7 mln.

2020 m. Gegužę Steve'as sumokėjo 15 mln. USD, kad įsigytų Tylerio Perry vienkartinį dvarą Atlantoje. Uždaras, 35 000 kvadratinių metrų ploto namas yra 17 ha. Taileris nusipirko namą 2017 m., Išleido milijonus į renovaciją ir 2016 m. Pardavė evangelistui Davidui Turneriui už 17,5 mln. Panašu, kad Turneris namuose patiria 2,5 milijono dolerių nuostolį.

Santrauka : Steve'o Harvey grynoji vertė yra 200 milijonų dolerių. Jis prižiūri žiniasklaidos imperiją, kuriai priklauso radijas, televizija, drabužiai, knygos ir kita. Įprastais metais jis uždirba 45 milijonus dolerių iš įvairių savo darbų, įskaitant 10 milijonų dolerių už šeimos nesantaikos priėmimą.

Steve Harvey grynoji vertė

Steve'as Harvey'us

Grynoji vertė: 200 milijonų dolerių
Atlyginimas: 45 milijonai dolerių
Gimimo data: 1957 m. Sausio 17 d. (64 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,88 m (6 pėdos)
Profesija: Aktorius, komikas, linksmintojas, kino prodiuseris, scenaristas, radijo asmenybė, autorius, televizijos asmenybė, televizijos prodiuseris
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija