Steve'as Milleris grynasis

Kiek verta Steve'o Millerio?

Steve'o Millerio grynoji vertė: 60 mln. USD

Steve'o Millerio grynoji vertė: Steve'as Milleris yra amerikiečių gitaristas ir dainininkų bei dainų autorius, kurio grynoji vertė siekia 60 milijonų dolerių. Aštuntojo dešimtmečio viduryje ir devintojo dešimtmečio pradžioje Milleris patyrė didžiulę sėkmę. „Steve Miller Band“ iki šiol visame pasaulyje pardavė daugiau nei 35 milijonus albumų.

Ankstyvas gyvenimas : Gimęs Milvokyje, Viskonsine, Steve'as Milleris, būdamas vaikas, pradėjo groti gitara, paskatintas savo muzikantų tėvų ir jų draugų, kurie buvo gerbiami įrašų atlikėjų. Pirmąją grupę jis sukūrė vidurinėje mokykloje su būsima muzikos žvaigžde, Bozas Scaggsas . Prieš pat baigdamas koledžą jis nusprendė mesti studijas ir visą laiką tęsti muzikinę karjerą. Jis persikėlė į Čikagą ir grojo su kiekvienu bliuzo muzikantu, kurį tik galėjo rasti. Jis sukūrė duetą su muzikantu Barry Goldbergu. Jie buvo pasirašyti leidykloje ir išleido vieną singlą. Persikėlęs į Niujorką, o po to dar kartą grįžęs į Čikagą, Steve'as Milleris pasidarė nemalonus ir patraukė Vakarų pakrantės link. Jis lėtai migravo į šiaurę, iš San Francisko į Marino apygardą (Kalifornijoje) ir galiausiai Oregoną. 1976–1986 m. Milleris veikė iš 420 arų rančos Oregono pietvakariuose.

Jis apsigyveno San Franciske ir 60-ųjų pabaigoje įkūrė pirmąją „Steve Miller“ grupę. Steve'o Millerio grupė vien JAV parduos daugiau nei 25 milijonus įrašų. Nuo to laiko jis išleido 18 studijinių albumų, iš kurių keturi tapo daugiaplatiniais, o penki - „Gold“ arba „Silver“. Jis turi 12 geriausių 40 albumų. Tarp jo žymių singlų yra „Fly Like an Eagle“, „Rock'n Me“, „Take the Money and Run“, „The Joker“, „Space Cowboy“ ir „Jungle Love“.

Asmeninis gyvenimas : Milleris buvo vedęs keturis kartus. Jis yra dabartinė žmona, vardu Janice Ginsberg Miller.

Nekilnojamasis turtas : Tam tikru aštuntojo dešimtmečio metu Steve'as nusipirko 13 arų nuosavybę Sun Valley, Idaho. Jis išvardijo šį parduodamą namą 2017 metais už 16 milijonų dolerių. Šiuo metu jis vis dar nerado pirkėjo net už sumažintą 14,8 mln. USD kainą. 2019 m. Birželį Steve'as pardavė savo 39 arų namą Vašingtono San Chuano salose už 8,5 mln.

Steve'as Milleris grynasis

Steve'as Milleris

Grynoji vertė: 60 milijonų dolerių
Gimimo data: 1943 m. Spalio 10 d. (77 m.)
Lytis: Patinas
Profesija: Dainininkas, gitaristas, muzikantas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija