Steve Wilkos Net Worth

Kiek kainuoja Steve'as Wilkosas?

Steve Wilkos grynoji vertė: 6 milijonai dolerių

Steve'o Wilkoso grynoji vertė ir atlyginimas: Steve'as Wilkosas yra amerikiečių televizijos asmenybė ir laidų vedėjas, kurio grynoji vertė siekia 6 mln. Jis geriausiai žinomas dirbdamas saugos direktoriumi Džerio Springerio paroda ir kaip savo bulvarinio pokalbių šou „The Steve Wilkos Show“ vedėjas.

Ankstyvasis gyvenimas ir karjera: Steve'as Wilkosas gimė kovo 9 dtūkst, 1964 m. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje. Jo tėvas dirbo policininku, o mama - grožio mokyklos instruktore. Jis užaugo su savo trim broliais ir seserimis, dabar vadinamoje Roscoe Village kaimynystėje, Šiaurės centre, Čikagoje. Paauglystėje ir paauglystėje jis mokykloje susirėmė ir mušdavosi su grubia minia. Baigęs vidurinę mokyklą 1982 m., Jis įstojo į JAV jūrų pėstininkų korpusą ir tarnavo septynerius metus. Po poros metų jis vedė savo pirmąją žmoną Kvantiko mieste, Virdžinijos valstijoje, tačiau jie išsiskyrė po dvejų metų 1985 m. 1990 m. Pradžioje Wilkosas pradėjo dirbti Čikagos policijos departamente. Iki 2004 m. Jis dirbo policijos pareigūnu Čikagos policijos departamente. Jo karjera televizijoje prasidėjo 1994 m., Kai kolegos pareigūnas paklausė, ar jis saugos jį kartu su „Jerry Springer Show“ epizodu, kuriame dalyvavo „Klu Klux Klan“.

Jerry'io Springerio saugumas: Dešimtojo dešimtmečio pradžioje Wilkosas pradėjo dirbti apsaugininku, o kai jis dirbo „Jerry Springer Show“ serijoje, jie nusprendė jį įtraukti į papildomas laidas. Dauguma laidos apsaugos darbuotojų buvo pensininkai arba dabartiniai policijos pareigūnai, o Wilkosas įdarbino kelis savo būrio pareigūnus, kad jie ne visą darbo dieną saugotų pasirodymą. 2001 m. Jis pradėjo dirbti „Jerry Springer Show“ eteryje. Kalbėdamas apie skirtumą tarp darbo policininku ir „Džerio Springerio parodoje“, jis pareiškė, kad nors svečiai šou yra agresyvūs ir agresyvūs, aplinka kontroliuojama be staigmenų, su kuriomis dažnai susiduria policija. Laidoje jis patyrė dvi traumas. Jis nukrito nuo scenos ir trenkė žandikauliu į žemę, o kartą suplėšė raumenį kirkšnyje. Per pertrauką nuo laidos juostos filmavimo Wilkosas turėjo trumpą laiką kaip profesionalus imtynininkas Merilendo imtynių čempionate. 2002 m. Jis debiutavo imtynių ringe ir kartu su profesionaliu lengvuoju imtynininku Gillbergu kovojo su Dino Divine ir Chadu Bowmanu. Rungtynes ​​laimėjo Wilkosas ir Gillbergas.

Dirbdamas „Džerio Springerio parodoje“, Wilkosas svečiavosi televizijos laidose, įskaitant „The Roseanne Show“, restoranų apžvalgų serijas „Check, Please!“, Žaidimų laidas „Identity“ ir „Maury“. Be to, jis buvo rodomas 2002 m. Televizijos dokumentiniame filme „Kai Džeris Springeris valdė pasaulį“. 2006 m. Springeris dalyvavo „Šokiuose už žvaigždes“ ir paprašė Wilkosą pasistatyti jį kaip laidos vedėją. Vėliau Springeris įdarbino Wilkosą, kuris jį pakeis kartą per savaitę. Jis taip pat pasirodė epizodiškai MLB tinkle, televizijos laidose „Tarp brolių“, „The Wayne Bros.“ ir filme „Austin Powers the Spy Who Shagged Me“.

„Steve Wilkos“ paroda: Wilkosas paliko „The Jerry Springer Show“ 2007 m., O po dviejų mėnesių jo paties bulvarinis pokalbių šou „The Steve Wilkos Show“ premjera. „Jerry Springer Show“ metu jis šiek tiek pakvietė Steve'ą į gelbėjimą, kuris buvo toks populiarus, kad paskatino Springerį pristatyti „The Steve Wilkos Show“ idėją NBC gamintojams. Wilkoso šou buvo rimtesnio tono nei „Jerry Springerio šou“, o didesnis dėmesys buvo skiriamas baudžiamosios justicijos klausimams. Nors Springeris norėjo, kad pasirodymas būtų greitas ir energingas, Wilkosas norėjo apimti rimtesnes problemas ir palaikyti daugiau tvarkos filmavimo aikštelėje. Kiekviename epizode daugiausia dėmesio skiriama konkrečiai baudžiamosios justicijos temai ar nusikaltimui, juose dalyvauja svečiai, turintys aukos ar kaltininko patirties. Be nusikaltimų, laidoje taip pat dalyvauja asmenys, kurie teigia, kad buvo neteisingai apkaltinti nusikaltimais. Kai į laidą atėjo sunkiais nusikaltimais apkaltinti asmenys, jis uždraudė jiems sėdėti ant scenoje buvusių kėdžių. Jis teigė, kad jo argumentai yra tai, kad tie, kurie įvykdė žiaurius nusikaltimus, nenusipelno malonumo jo laidoje dėl skausmo, kurį jie padarė savo aukoms. Jis turi įprotį mesti tuščias kėdes, kai ypač supyksta. Po pirmojo sezono Wilkosas kaip temas pridėjo neištikimybę ir tėvystės klausimus, ir šios temos padėjo parodyti laipsnį, nes jis dažnai juokaudavo tiek savo, tiek svečių sąskaita. Laida liko eteryje nuo pat jos pradžios 2007 m., O NBC 2020 m. Paskelbė, kad laida buvo atnaujinta dar dviem sezonams.

Asmeninis gyvenimas: Pirmoji Wilkoso santuoka buvo su Rosae Wilkos ir ji truko 1985–1987. Antroji jo santuoka buvo Hannah Wilkos 1999 m., Ir jie buvo išsiskyrę per metus. 2000 m. Jis vedė Rachelle Consiglio, kuris dirbo „Jerry Springer Show“ vykdomuoju prodiuseriu. Pora turi du vaikus ir gyvena Dariene, Konektikuto valstijoje. Jie taip pat turi namus Camp Lake mieste, Viskonsine. 2008 m. Jis sumokėjo 543 000 USD už Viskonsino namus. 2009 m. Už Konektikuto namus jis sumokėjo 1,9 mln.

2018 m. Sausio mėn. Wilkosas pateko į automobilio avariją šalia savo namų ir buvo įtariamas vairavęs neblaivus. Darieno policijos departamentas gavo orderį dėl kraujo mėginio, jo alkoholio kiekis kraujyje buvo .29. Vėliau jis buvo areštuotas ir apkaltintas vairavęs neblaivus. Jis paprašė teisėjo skirti alternatyvią bausmę, dėl kurios kaltinimai būtų atleisti, kai jis baigs numatytą švietimo ir gydymo programą.

Steve Wilkos Net Worth

Steve'as Wilkosas

Grynoji vertė: 6 milijonai dolerių
Gimimo data: 1964 m. Kovo 9 d. (57 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,9 m (6 pėdos)
Profesija: Pokalbių laidų vedėjas, aktorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija