„System of a Down“ pasiekia Las Vegasą retų JAV laidų metu

Serj Tankian iš „System of a Down“ koncertuoja 25 -osiose metinėse KROQ beveik akustinėse Kalėdose Forume šeštadienį, 2014 m. Gruodžio 13 d., Inglewood, Kalifornijoje. (John Shearer/Invision/AP nuotr.)Serj Tankian iš „System of a Down“ koncertuoja 25 -osiose metinėse KROQ beveik akustinėse Kalėdose Forume šeštadienį, 2014 m. Gruodžio 13 d., Inglewood, Kalifornijoje. (John Shearer/Invision/AP nuotr.) Shavo Odadjianas iš „System of a Down“ koncertuoja 25 -osiose metinėse KROQ beveik akustinėse Kalėdose Forume šeštadienį, 2014 m. Gruodžio 13 d., Inglewood, Kalifornijoje. (John Shearer/Invision/AP nuotr.) Serj Tankian iš „System of a Down“ koncertuoja per „Rock in Rio“ muzikos festivalį Rio de Žaneire, Brazilijoje, 2011 m. Spalio 2 d., Sekmadienį. (AP nuotrauka/Felipe Dana)

Dozavimas sezoninėmis daržovėmis ore.

Taip Shavo Odadjianas pirmą kartą praleido scenoje Las Vegase.

„System of a Down“ bosistas prisimena tai su šypsena.1997 m. Rudenį „Huntridge“ teatre „Machine Head“ ir „Snot“ atsidarė tuomet nepasirašyti metalo kūrėjai.

Nebuvo gerai.

Užveskite sviedinius.

Mes buvome nusivylę, prisimena Odadjianas. Jie bandė mus išjudinti nuo scenos. Jie mėtė moliūgus į mus. Bet mes neišvykome. Tai buvo pirmas kartas, kai išėjome iš LA kaip vienetas. Tai buvo taip beprotiška.

„Yra tik daugiau virėjų“

„Odadjian“ dabar gali iš viso to juoktis: „System of a Down“ ilgainiui taptų viena didžiausių pasaulio metalo grupių, vien JAV pardavusi daugiau nei 10 milijonų savo penkių albumų kopijų.

safari meilė ir hiphopo grynoji vertė

Grupė nebevykdo turo ir neregistruoja įrašų, tačiau praėjusį savaitgalį ji vėl susirinko į penkių JAV pasirodymų-pirmą kartą per trejus metus-kulminaciją ir sustojo „T-Mobile“ arenoje.

Koncertas bus ypatingas Odadjianui: trijų vaikų (7 ir 5 metų berniukų ir 6 mėnesių dukros) tėvas į koncertą atveda savo šeimą.

Vaikai dar nematė manęs žaidžiančio, sako jis. Tai pirmas kartas, kai jie mane pamato.

Nepaisant atsitiktinių grupės veiklų, „System of a Down“ išlieka viena populiariausių metalo detalių. Jo skambesys yra vienas nepakartojamiausių žanro istorijoje, būdingų būdvardžių-maniakiško, nuoširdaus, kunkuliuojančio, chaotiško, grandiozinio, maištininko, išdykusio, liežuvį patempiančio-kvapas, suspaustas į nedalomą visumą.

Yra lyderis Serj Tankian, kuris skamba kaip operos dainininkas, kovojantis su vokaliniu tiku, Harvey Keitel-in-Bad Leitenant suteikiantis beprotišką balsą dainoms, kurios šokinėja nuo blaivybės iki absurdo. Sistemos diskografija nukrypsta nuo lyginimo apie armėnų genocidą (visi keturi grupės nariai yra armėniško paveldo), kalėjimo pramonės kompleksą ir kokaino turinčias grupuotes, panašias į limanišką Tussiano seišišką žodį.

kiek vertas princo turtas

Jo grupės draugai muzikaliai įžiebia jo vokalinius ekscentriškumus ritmiškai šizofrenišku skambesiu, kuris yra vienodai metališkas ir lankstus.

Grupė nepateikė naujo įrašo per 13 metų - ir neatrodo, kad artimiausiu metu tai padarys - nors Odadjianas sako, kad idėjų netrūksta.

Mes aktyviai rašome, pažymi jis. Rašau aktyviai. (Gitaristas) Daronas (malakianas) daug rašo. Serjus vis labiau įsitraukia į rašymą. Štai kodėl mes turime tam tikrų problemų, žinote? Yra tik daugiau virėjų, jei jūs gaunate mano dreifą, tai yra kitaip.

„Aš atskleidžiu dalykus“

Kiekvienas Sistemos narys turi savo vaidmenis, o Odadjianas yra savotiškas grupės vizionierius, režisuoja didžiąją dalį savo vaizdo įrašų, prižiūri apšvietimą ir scenos dizainą, prisideda prie savo paveikslų albumo kūriniams.

john Paul Jones led cepelinų grynoji vertė

Jis taip pat buvo pirminis grupės vadybininkas, pirmą kartą surengęs „System“ koncertą „Roxy“ gimtajame Los Andžele, visą laiką svajodamas apie didelius sapnus.

Aš parodau dalykus, sako Odadjianas. Pirmą kartą Daronas tą dieną atnešė dainą, pavadintą „Flake“. Tai buvo daina, kurios dauguma žmonių negirdėjo, nes mes jos niekada neišleidome. Tai buvo pirmoji daina, kurią mes kada nors užbaigėme kaip grupė.

Aš turėjau šios energijos, tęsia Odadjianas, šnabždėjau jam į ausį: “(superprodiuseris) Rickui Rubinui tai patiktų.„ Daronas buvo toks: „Ką?“ Aš esu toks: „Kadangi Rikas padarė tokius beprotiškus, įvairius žanrus, Tiesiog jausk, kad būsime jo gatvėje, jei taip rašysime. “Po trejų metų Rikas pasirodo„ Viper “kambaryje, pasirašo mums, bam! Taip yra buvę. Aš 22 -erių pasakiau: „Aš ketinu kažką daryti 44 -erių.“ Man yra 44. Taigi aš kažką darau.

Odadjianas turi omenyje neseniai pristatytą savo kanapių ir drabužių liniją „22Red“.

Aš esu to žinovas, sako Odadjianas. Man patinka kokybė, ir manau, kad ten yra daug nesąmonių.

Dieną prieš „System Vegas“ pasirodymą „Odadjian“ visą dieną susitinka su vietiniais augintojais ir laboratorijomis, kad galėtų patekti į Vegaso rinką.

Praėjus 21 metui po pirmojo koncerto Las Vegase, šį savaitgalį grupė gros didžiausia - kol kas laikykite moliūgus, žmonės.

Tai tik parodo, kad kažką padarėme teisingai. Žmonės klijuoja, sako Odadjianas. Norėčiau, kad galėtume jiems duoti daugiau, tačiau tango su mumis reikia keturių. Mes norėtume suteikti daugiau medžiagos, kai atėjo laikas, nes tai yra tikra. Jis didesnis nei kiekvienas iš mūsų ir mes visi.