Trys šunų nakties dainininkė Wells mirė būdama 74 metų

Cory Wells. (Trijų šunų naktis/„Facebook“)Cory Wells. (Trijų šunų naktis/„Facebook“) Trys šunų naktis (Russell Yip/apžvalgos žurnalo failas) Corey Wells koncertuoja su „Three Dog Night“ (Russell Yip/Review-Journal File)

Antradienį mirė viena iš trijų klasikinio popmuzikos hitų kūrėjų „Three Dog Night“ dainininkė Cory Wells, šiandien paskelbė grupė.

Su giliu liūdesiu ir netikėjimu turiu pranešti apie daugiau nei 45 metų mano mylimos grupės draugės Cory Wells mirtį. Cory buvo neįtikėtinas dainininkas - puikus atlikėjas, jis galėjo dainuoti bet ką.

74 metų Wellsas netikėtai mirė Dunkerke, NY, teigiama grupės „Universal Music“, prižiūrinčios grupės katalogą, pareiškime. Rugsėjį jis nutraukė turą po to, kai išsivystė sunkių nugaros skausmų problema.Cory buvo kaip brolis daugeliu atžvilgių, sakė Huttonas. Mes buvome kartu nuo 1965 m. Ir esu šokiruotas dėl šios staigios netekties.

„Three Dog Night“ buvo senbuvių grandinės kuokštelė, kas metus ar dvejus žaidžiantis Las Vegase. Praėjusį birželį ir 2013 m. Jie vaidino „The Cannery“, o 2009 m. - „Fremont Street Experience“.

Pradinė grupė 1970 -ųjų sausį grojo Las Vegaso konferencijų centre savo šlovės dienomis, ant singlų „One“, „Easy to be Hard“ ir „Eli’s Coming“.

Nuo devintojo dešimtmečio vidurio grupei vadovavo Wellsas ir Huttonas. Trečiasis originalus dainininkas Chuckas Negronas koncertuoja atskirai kaip solo aktorius. Jimmy Greenspoon, grupės klavišininkas iš originalių albumų, šiais metais mirė nuo melanomos.

Tarp grupės hitų yra „Celebrate“, „Joy to the World“, „Mama Told Me (Not to Come)“, „Black & White“ ir „Shambala“.

1941 m. Vasario 2 d. Wellsas gimė Emiliu Lewandowskiu. Jo ankstyva sėkmė su Los Andželo grupe „The Enemys“ paskatino susitikimą su Huttonu, kai abu išvyko gastrolių kartu su Sonny ir Cher, ir sumanė suburti grupę su trimis dainininkais.