Tomo Hankso, Ritos Wilson testas teigiamas dėl koronaviruso

FILE - Šioje 2020 m. Vasario 9 d. Failo nuotraukoje Tomas Hanksas iš kairės ir Rita Wilson atvyksta į „Oskarus“ ...Failai - šioje 2020 m. Vasario 9 d. Failo nuotraukoje Tomas Hanksas iš kairės ir Rita Wilson atvyksta į „Oskarų“ ceremoniją „Dolby“ teatre Los Andžele. Trečiadienį, kovo 11 d., Aktorės pareiškime teigiama, kad porai nustatytas teigiamas koronaviruso testas. 63 metų aktorius sakė, kad jie bus „tikrinami, stebimi ir izoliuoti tol, kol to reikalauja visuomenės sveikata ir sauga“. (Jordan Strauss nuotrauka/„Invision“/AP, failas) Šioje 2014 m. Vasario 16 d. Failo nuotraukoje JAV aktoriai Tomas Hanksas ir Rita Wilson atvyksta į 2014 m. Didžiosios Britanijos akademijos kino apdovanojimų „After Party“ viešbutį „Grosvenor“ viešbutyje, Londono centre. (Jonathan Short/Invision/AP nuotrauka, failas)

Niujorkas-Tomo Hankso ir jo aktorės-dainininkės žmonos Ritos Wilson koronaviruso testas buvo teigiamas, trečiadienį pranešė aktorius.

Hanksas sakė, kad pora buvo Australijoje ir jautėsi pavargusi, peršalusi, skaudėjusi kūną ir šiek tiek pakilusi. Kad viską atliktume teisingai, kaip to reikia pasaulyje, mums buvo atliktas koronaviruso testas ir nustatyta, kad tai teigiama, sakė Hanksas.

pic.twitter.com/pgybgIYJdG- Tomas Hanksas (@tomhanks) 2020 m. Kovo 12 d

63 metų aktorius sakė, kad jie bus tikrinami, stebimi ir izoliuoti tol, kol to reikalauja visuomenės sveikata ir sauga.

Tai nėra daug daugiau nei požiūris į vieną dieną, ar ne? pridūrė Hanksas.

Hanksas Australijoje filmavo be pavadinimo pavadintą Elvio Presley biografiją, kurią režisavo Bazas Luhrmannas. Hanksas vaidina Presley vadybininką pulkininką Tomą Parkerį. Šiuo metu filmas turėtų būti išleistas 2021 m.

63 metų Hanksas ir Wilsonas susituokė 1988 m. 2013 m. Hanksas atskleidė, kad serga 2 tipo cukriniu diabetu.

Hanksas taip pat paskelbė savo pranešimą socialinėje žiniasklaidoje su chirurginės pirštinės atvaizdu šiukšlių dėžėje. Jis pasirašė sakydamas: „Rūpinkitės savimi!

Daugumai žmonių naujasis koronavirusas sukelia tik lengvus ar vidutinio sunkumo simptomus, tokius kaip karščiavimas ir kosulys. Kai kuriems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms ir turintiems sveikatos problemų, tai gali sukelti sunkesnes ligas, įskaitant pneumoniją.

Didžioji dauguma žmonių pasveiksta po naujojo viruso. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, žmonės, sergantys lengva liga, pasveiksta maždaug per dvi savaites, o sunkesnėmis ligomis pasveikti gali prireikti nuo trijų iki šešių savaičių.