Tony Hawko grynoji vertė

Kiek verta Tony Hawk?

Tony Hawko grynoji vertė: 140 milijonų dolerių

Tony Hawko grynoji vertė : Tony Hawkas yra Kalifornijoje gimęs profesionalus riedlentininkas ir verslininkas, kurio grynoji vertė siekia 140 milijonų dolerių. Tony'as Hawkas yra labiausiai papuoštas ir daugiausiai uždirbantis profesionalus riedlentininkas istorijoje. Ne tik uždirbęs dešimtis milijonų dolerių per savo karjerą iš pritarimų, turnyrų prizų, mokesčių už pasirodymą ir dar daugiau, Tonis uždirbo milžinišką turtą dėl savo pavadinto vaizdo žaidimo, kuris visame pasaulyje uždirbo milijardus pajamų. Jis dešimtmečius uždirbo didžiulius atlyginimus. Net būdamas paauglių pačiūžų žvaigždė, jis uždirbo daugiau nei 100 000 USD per metus tarp prizų ir rėmimo. Vidurinėje mokykloje Tonijus uždirbo žymiai daugiau nei mokytojai. Savo šeimai namą jis nusipirko būdamas vyresnio amžiaus vidurinėje mokykloje.

Ankstyvas gyvenimas: Anthony Frankas Hawkas gimė San Diege, Kalifornijoje, 1968 m. Gegužės 12 d., Pas Nancy ir Franką Peterį Rupertą Hawkus. Jam įžengus į riedlentininkų pasaulį jis buvo tik aštuonerių metų - naudotos riedlentės pavidalu, kurį jam padovanojo vyresnysis brolis. Tėvai pritarė šiai veiklai, nes tai suteikė jam per daug energijos. „Hiperaktyvus“ ir „gabus“ Hawkas greitai atrado riedlentės įgūdžius, savo pirmąjį rėmėją sulaukęs 12 metų iš „Dogtown Skateboards“ ir tapdamas profesionalu būdamas neįtikėtinai jaunas, būdamas 14 metų.

Karjera : Būdamas 14 metų Hawkas pasirašė sutartį su „Powell Peralta“ profesionalų komanda ir toliau vaidino populiaruose „Bones Brigade“ vaizdo įrašuose. Nors Vanagas visada buvo laikomas svarbiausiu gatvės čiuožėju, jam buvo svarbu įrodyti savo „vertikalaus“ (vertikalaus) čiuožėjo įgūdžius, ką jis darė visą devintąjį ir devintąjį dešimtmetį. Būdamas 16 metų jis buvo laikomas vienu geriausių riedlentininkų pasaulyje.

Hawkas toliau dominavo riedlentininkų varžybose, 12 metų iš eilės karaliavo būdamas Nacionalinės riedlentininkų asociacijos pasaulio čempionu ir per metus laimėjęs daugiau nei 70 varžybų. Jis taip pat sugalvojo daugybę judesių, kurie dabar yra standartiniai sporte, įskaitant gimnastikos gamyklą, „ollie-to-Indy“, „Saran“ apklotą ir priekinį „540-rodeo“ apvertimą.

Tony Hawko pakilimas buvo riedlenčių populiarumo populiarumo sąmonėje sinonimas. Jis keliavo po pasaulį varžydamasis ir darydamas čiuožimo demonstracijas, kad padidintų šio sporto žinomumą. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje susidomėjimas riedlente išblėso, o laikai tapo silpni.

1995 m. Sukūrus „Extreme Games“ (vėliau „X Games“), susidomėjimas riedlente ėmė didėti. „Tony Hawk“ laimėjo auksą „10 X Games“, sidabrą - trijuose, o bronzą - dviejuose.

1999 m. Vasarą vykusiose „X“ žaidynėse Hawkas pasiekė tai, kas tapo garsiausiu ir legendiškiausiu jo žygdarbiu: tapdamas pirmuoju riedlentininku, sėkmingai nusileidusiu 900, reiškia 900 laipsnių, kuriuos riedlentininkas sukasi ore ant riedlentės. . Jam prireikė vienuolikos bandymų, bet jis pagaliau tai padarė, teigdamas, kad „tai yra geriausia diena mano gyvenime“. Praėjus daugiau nei 12 metų, Hawkas vis tiek sugebėjo pritraukti savo parašo triuką, įkvėpdamas žmones visur ir už riedlentės pasaulio, ir už jo ribų.

Baigęs kelionę, Hawkas nusprendė pasitraukti iš varžybinio čiuožimo, nors ir toliau aktyviai dalyvavo. 2009 m. Hawkas tapo pirmuoju asmeniu, gavusiu oficialų pritarimą riedlentėms Baltųjų rūmų teritorijoje, kurį tuometinis prezidentas Barackas Obama pakvietė į Tėvo dienos šventę. 2009 m. Hawk taip pat buvo įtrauktas į „Skateboards“ šlovės muziejų savo pirmojoje ceremonijoje. 2011 m. Gruodžio mėn. „Hawk“ žurnalas „Transworld Skateboarding Magazine“ įvardijo kaip antrą įtakingiausią riedlentę pasaulyje už Marko Gonzaleso.

Tony Hawko grynoji vertė

(Garetho Cattermole nuotr. / „Getty Images“, skirtas „Laureus“)

Kitos įmonės : Jo grynoji vertė niekam neturėtų būti staigmena, atsižvelgiant į didelį kiekį produktų, kurie turi Hawko vardą. Net jei riedlentės nebuvo tokios populiarios, „Hawk“ ir toliau pelnė sėkmę - įkūrė riedlenčių kompaniją „Birdhouse“, gaminusią lentas ir aksesuarus, ir riedlenčių gaminių platinimo bendrovę „Blitz“. „Hawk Clothing“ buvo įkurta 1998 m., Kuriant čiuožimo drabužius vaikams.

1998 m. Hawkas pasirašė sutartį su „Activision“ dėl vaizdo žaidimų serijos „Tony Hawk Pro“ čiuožėjas . Žaidimų serija išleido 18 skirtingų pavadinimų ir sulaukė didžiulio populiarumo. Iki šiol serija uždirbo daugiau nei 1,4 milijardo dolerių, todėl tapo viena sėkmingiausių visų laikų vaizdo žaidimų serijų.

2002 m. Hawkas pradėjo kelionių sporto šou „Boom Boom HuckJam“, kuris buvo gyvo garso koncertas ir sporto renginys. Turas apjungė populiarius muzikinius veiksmus, taip pat pasirodymus tarp būsimų vertikalių čiuožėjų ir BMX lenktynininkų.

Vanagas pasirodė daugelyje filmų ir TV serialų, įskaitant XXX , Visas Jackassas: filmas franšizė, Simpsonai , Kaukė dainininkė ir „Sharknado 5“: pasaulinis spiečius .

Investicijos : Tony yra investuotojas į daugiau nei dešimtį projektų, įskaitant „Birdhouse“ riedlentes, „Hawk Clothing“ ir gamybos kompaniją, vadinamą 900 filmų. „Birdhouse“ yra viena populiariausių riedlenčių kompanijų pasaulyje.

Jis buvo vienas iš nedaugelio ankstyvųjų investuotojų į „Blue Bottle Coffee“, kurį 2017 m. „Nestle“ įsigijo už 500 mln.

Filantropija : Vanagas visada troško grąžinti pinigus ir suteikti daugiau žmonių galimybę čiuožti. 2002 m. Jis sukūrė „Tony Hawk“ fondą, siekdamas kovoti su saugių ir legalių čiuožyklų trūkumu JAV. Fondas skyrė virš 5,8 milijono dolerių ir prisidėjo prie daugiau nei 596 skateparko projektų visoje šalyje.

2015 m. Fondas netgi gavo Roberto Woodo Johnsono sporto apdovanojimą. Šiuo apdovanojimu apdovanojami jų gavėjai už novatorišką ir įtakingą požiūrį į sporto naudojimą vietos bendruomenėms padėti.

Hawkas taip pat buvo vienas iš „Athletes for Hope“ įkūrėjų, kuris tikisi įkvėpti sportininkus savanoriauti savo bendruomenėse ir palaikyti jų programas, kurios tikrai gali pakeisti.

Asmeninis gyvenimas: Hawkas ir Cindy Dunbaras pradėjo susitikinėti vidurinėje mokykloje ir susituokė 1990 m. Balandį. 1992 m. Jie susilaukė sūnaus Riley Hawko. Riley pasekė tėvo pėdomis ir yra riedlentininkas. Jį remia „Lakai Limited“ avalynė ir „Baker“ riedlentės. . Hawkas ir Dunbaras išsiskyrė 1994 metais. Hawk ir Erin Lee buvo susituokę 1996–2004 m. Pora susilaukė dviejų sūnų: Spencerio (g. 1999 m.) Ir Keegano (g. 2001 m.). Hawk ir Lhotse Merriam buvo susituokę 2006–2011 m. Jie dalijasi viena dukra Kadence Clover Hawk, gimusia 2008 m. Hawk vedė Cathy Goodman 2015 m. Birželio 27 d. Airijoje. Hawkas ir jo šeima gyvena Encinitas mieste, Kalifornijoje

Tony Hawko grynoji vertė

Tony Hawk

Grynoji vertė: 140 milijonų dolerių
Gimimo data: 1968 m. Gegužės 12 d. (52 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 1,905 m (6 pėdos)
Profesija: Riedlentininkas, aktorius, radijo asmenybė, kino prodiuseris, filantropas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija