10 geriausių Kalėdų laidų, kurias galima pamatyti Las Vegase

Koncertuoja Nevados baleto teatras„Nevada“ baleto teatras „The Smith Center“ vaidina „Spragtuką“. (Virginia Trudeau) Šį savaitgalį Chrisas Isaakas atliks kai kuriuos savo hitus, sumaišytus su kalėdinėmis dainomis, „Encore“ teatre „Wynn Las Vegas“. (Earlas Gibsonas III/AP) Tony Orlando „Incredible Christmas Show“ šį savaitgalį vyks „South Point“ salone. (Ericas Jamisonas/AP) Las Vegaso grupė „Shanda and the Howlers“, kurią pristatys Shanda Cisneros, dalyvaus „Rockabilly“ Kalėdų penktadienį „Sand Dollar Lounge“. (Michael Quine/Las VegasJournal) @Vegas88s „Storm Large“ atostogų tvarka yra šeštadienį „The Smith Center“ „Cabaret Jazz“. (Laura Domela) Las Vegaso pirmoji džiazo ponia Michelle Johnsonas sekmadienį „The Smith Center“ „Cabaret Jazz“ peržiūri 1940 -ųjų ir 50 -ųjų kalėdines akcijas Michelle Johnson „Vintage Christmas“. (Benjamin HagerJournal) @BenjaminHphoto

Kaip kažkada sakė Nestoras, ilgaplaukis kalėdinis asilas: jei tavęs nėra namie, tau negali trukdyti visi tie piktai erzinantys karoliukai.

Šalavijų patarimas.

Tai reiškia, kad atėjo laikas išeiti ir pamatyti keletą sezoninių vaizdų ir garsų, kurie jums iš tikrųjų gali patikti su šiuo į miestą atvykstančių 10 geriausių kalėdinių pasirodymų suvestiniu:Spragtukas, Smito centras, penktadienį-antradienį: Vaisių pyragaičiai, redaguoti, pasakydami viršininkui, ką jūs tikrai pagalvokite po to, kai biuro atostogų vakarėlyje buvo per daug dygliuotų kiaušinienės, daugiau regeneruotų vaisių pyragų: Kalėdos yra tradicijos, tiesa? O kokia sezoninė tradicija yra geresnė nei pamatyti Nevados baleto teatrą, atliekantį šią nesenstančią klasiką? Štai kaip jūs vadinate retorinį klausimą, Rudolfai.

Vaiduoklių nuotykiai 9 sezonas 4 serija

„Rockabilly“ Kalėdos, penktadienis, „Sand Dollar Lounge“ : Nors mes kalbame apie perkeptus vaisinius pyragus, padirbėkite šokių aikštelėje keletą plytų apipintų saldumynų su šituo „rockabilly“ atgaivintojų deriniu: „Cherry Rat and the soulful, R & B“ įsiskolinęs „Shanda & The Howlers“. Tai puiku eiti į sporto salę.

Tony Orlando neįtikėtinas kalėdinis šou, penktadienis-sekmadienis, salonas „South Point“ : Kuo Tony Orlando „Incredible Christmas Show“ toks neįtikėtinas? Du žodžiai: Tony. Orlandas. Jis garsiai nusivedė tave pusiaukelėje į rojų dar kartą, pažiūrėk, ar šį savaitgalį baigs kelionę.

Chrisas Isaakas, penktadienis-šeštadienis, „Encore“ teatras „Wynn Las Vegas“: Kūdikis padarė blogą blogą dalyką: jai nepavyko Kalėdų proga gauti naujo „Xbox“. Na, „Fonzi“ šaunusis Chrisas Isaakas užsidegs aistromis, nepaisant jo karštų ir varginančių hitų bei mėgstamiausių Kalėdų šventės derinių.

Petro Balto Kalėdos, penktadienis-šeštadienis, prieiga prie „Aliante“: Išsiveržkite kvapiųjų druskų sklandaus džiazo mėgėjui savo gyvenime su šia britų akustinės gitaros maestro Peterio White'o, saksofonų mėgstamo Euge'o Groove'o, kylančios dainininkės Lindsey Webster ir multiinstrumentalisto Vincent Ingala komanda.

Žmogaus prigimtis dainuoja Kalėdas, „Motown“ ir dar daugiau, penktadienį-pirmadienį, „Sands“ parodų salė „The Venecija“: Neseniai įtraukta į Australijos įrašų industrijos asociacijos šlovės muziejų, pop vokalinė grupė „Human Nature“ turėtų būti ypač linksma, kai linki linksmų Kalėdų dainomis.

kokia yra Parkerio Šnabelio grynoji vertė

Martin Nievera & Pops Fernandez šventinis koncertas, šeštadienis, „M“ paviljonas „M Resort“: Pristatykite savo šeimą savo šeimai, kai Filipinų koncertų karalius ir koncertų karalienė dar kartą susiburs į šventinį šou „Two-gether Again 2“, kuriame taip pat dalyvaus jų sūnus Robinas Nievera. Ar tai daro jį Filipinų koncertų princu?

Šventės prisilietimas, šeštadienis, Ron DeCar renginių centras Šiame sezoniniame įvairovės šou, kuriame nestandartiškai laikomasi įvairių Kalėdų standartų, dainininkai Ron DeCar, Jeannine Mason ir Kathryn Arianoff kartu su šokėjomis Diane Day Crump-Richmond, Peggy Sue Munson, Kimba Munford, Jeanne Laubscher ir kt. naujas posūkis.

„Storm Large“ šventinis įsakymas, šeštadienis, kabareto džiazas „The Smith Center“: Turėdama balsą, atitinkantį jos pavardę, „Storm Large“ 2006 m. Pirmą kartą išgarsėjo kaip konkurso dalyvė televizijos realybės šou „Rock Star: Supernova“. Nuo tada ji koncertavo su klasikine popmuzikos trupe „Pink Martini“, bendradarbiavo su tokiais kaip Rufus Wainwright. , George'as Clintonas ir kd Lang ir dabar atvyksta į miestą, kad įgarsintų sezoną vamzdžiais, kurių dydis yra toks didelis kaip balos, kurią „Frosty the Snowman“ padarys pavasarį.

„Michelle Johnson“ senovinės Kalėdos, „Cabaret Jazz“ „The Smith Center“, sekmadienis: Pirmoji Las Vegaso džiazo ponia Michelle Johnson šioje pergalės laidoje peržiūri 40 -ojo ir 50 -ųjų kalėdinius pasiūlymus. Prie „Strictly Taboo Big Band“ prisijungęs Johnsonas aprengs Ellas Fitzgerald, Nat King Cole, Bing Crosby ir Rosemary Clooney vintažinę klasiką tokiu šiltu balsu kaip tavo bjaurus kalėdinis megztinis, kurio niekas nebelaiko juokingu.