„Geriausio virėjo“ dalyvė Shirley Chung grįžta vakarienės į Las Vegasą

Virėja Shirley ChungVirėjo Shirley Chung suspausta Azijos pora (Al Mancini) Virėjo Yipo Cheungo azijietiški marinuoti vyšniniai pomidorai („Al Mancini“) Virėjo Yipo Cheungo „Panko Crusted Hokaido Crab Claw“ (Al Mancini) Virtuvės šefo Yipo Cheungo keptas Čilės jūros bosas (Al Mancini/Las VegasJournal) Virtuvės šefo Yipo Cheungo omaras su Foie Gras (Al Mancini/Las VegasJournal)

Įžymybių virtuvės šefas Shirley Chung grįžta į Las Vegasą ir kartu surengia išparduotą vakarienę šeštadienio vakarą Las Vegaso „Cosmopolitan“ „Red Plate“.

Vakaras bus savotiškas sugrįžimas į „Bravo's Top Chef“ 11 ir 14 sezonų veteraną. Praleidusi laiką Thomaso Kellerio ir Guy Savoy virtuvėse, ji ėjo vyriausiosios virėjos pareigas Jose Andreso „China Poblano“, įsikūrusiame vos vienu aukštu žemiau „The Cosmopolitan“ raudonosios plokštės.

Visada jaučiuosi grįžęs namo, Chungas sakė grįžęs į miestą ir viešbutį.Prieš devynerius metus atidariau viešbutį „Cosmopolitan“, - tęsė ji. Taigi (tai) tokia palaima. O dabar galėsiu parodyti, kaip augau nuo tada, kai išvykau iš Kinijos Poblano.

Šeštadienio patiekalas kurorte pradės naują besisukančią kulinarijos seriją, pavadintą „Suporuotas“, kuri kartu su „Cosmopolitan“ kulinarijos komandos nariais bendradarbiaus kviestiniai virėjai ir pramonės asmenybės. Jį sudarys aštuoni kursai: trys iš Chung, trys iš „Red Plate“ Yip Cheung ir du bendradarbiavimai. Cheungo įnašai bus sutelkti į labiau klasikinį požiūrį į kinų virtuvę, o Chung žada modernesnę interpretaciją.

Virėjai penktadienį surengė vėlyvus pietus, norėdami peržiūrėti keletą žiniasklaidos atstovų patiekalų. Vystydamasis, atrodė, kad tai galėjo atsirasti tiesiai iš „Top Chef“, Chungas nesugebėjo laiku paruošti vieno iš savo patiekalų, pasigaminti grybų su virtu kiaušinių kremu ir „matsutake consommé“, kad galėtų jį pristatyti svečiams. Taigi pristačiusi savo indėlį į pirmąjį bendradarbiavimo patiekalą, suspaustą Azijos kriaušę su Sičuano pipirų žirneliais ir ledo salotomis, ji užėmė vietą su svečiais, kai jie mėgavosi Chuengo patiekalais.

„Red Plate“ virtuvės šefas pasirūpino, kad niekas neliktų alkanas, į degustaciją pridėjęs savo omaro ir foie gras kurso pavyzdį, į kurį jau buvo įtraukti jo marinuoti pomidorai, panko apkepta krabų letena ir keptas jūros ešerys. O Chung pažadėjo visiems, kad visi jos patiekalai bus paruošti tikros vakarienės metu.

Dar nėra žodžio, kas dalyvaus kitame suporuotame renginyje arba kada jis įvyks, tačiau tikimasi, kad jie įvyks maždaug kartą per ketvirtį.