Vegaso filmavimas: Dakota Fanning, Evan Rachel Wood dabar; Nicas Cage'as rudenį

„Lola Pictures“ prodiuseris Chrisas Ramirezas, kairėje, kartu su režisieriumi Gerardo Naranjo sako, kad Las Vegaso kino pramonei reikia didesnio įgulos narių, papildomų įrankių ir daugiau post-production ...„Lola Pictures“ prodiuseris Chrisas Ramirezas, kairėje, su režisieriumi Gerardo Naranjo sako, kad Las Vegaso kino pramonei reikia didesnio įgulos narių, papildomų įrankių ir daugiau pajėgumų po gamybos. (Mandagumas/„Lola Pictures“) „Verisimilitude“ prodiuseriai Hanteris Grėjus, kairėje, ir Aleksas Orlovskis. (Mandagumas/„Lola Pictures“) Spintos vadovė Hannah Shea, kairėje, ir kostiumų dailininkė Anna Terrazas kuria pirmąjį vaidybinį filmą „Lola Pictures“. (Mandagumas/„Lola Pictures“)

Šiandien Dakota Fanning ir Evanas Rachel Wood įžengia į 16-ąją 25 dienų trukmės filmavimo vietos vietoje filmą, ir jie turi naują aktorių porą: Joną Bernthalą iš „The Walking Dead“.

Bernthalis pirmadienį nusileido Vegase, prisijungdamas prie aštraus skambučių lapo, kuriame dalyvavo „X-Men“: pirmos klasės aliuminiai Zoe Kravitz ir Caleb Landry Jones, taip pat Frank Dillane, Jeremy Allen White iš „Shameless“ ir merginų Sarah Steele ir Olivia Luccardi.

Faningas vaizduoja devintojo dešimtmečio pankroką (dabar be pavadinimo) filme, kurį parašė ir režisavo Gerardo Naranjo.Tai pirmoji funkcija, kurią kartu su Niujorko kino kompanija „Verisimilitude“ sukūrė „Vegas“ išauginta „Lola Pictures“ (susijusi su „Downtown Films“/„Silver State Production Services“).

Dienos ir nakties festivalis rikiuojasi

Daugiau naujienų: „Lola“ prodiuseris Chrisas Ramirezas pirmadienį man pasakė, kad „Lola Pictures“ planuoja rudeninį „Dulcinea“ pastatymą, kuriame „Las Vegan“ Nicolas Cage'as pavaizduos Wayne'o Newtono tipo atlikėją. „Dulcinea“ parašė Markas Fergusas, kartu parašęs „Vaikų iš vyrų“ ir „Geležinis žmogus“.

Dabar mes nustatome teises į tai, sakė jis.

Jis taip pat bando užsitikrinti teises į Jerry Tarkanian biografiją.

Noriu, kad Paulius Giamatti vaidintų Džerį Tarkanianą, sakė Ramirezas.

ar dar gyvi teisieji broliai

Senovėje, jei kas nors Las Vegase pasakytų, kad jis kuria filmus su Faningu, Vudu ir Ketru, jūs į jį žiūrėtumėte įtariai ir sakytumėte: „Žinoma, vaikeli, sėkmės ir eik šalin“.

Tačiau Lola/Silver State yra tikra. Naujoji Nevados mokesčių lengvata filmavimui veikia. Ramirezas, „Silver State“ įkūrėjas, daugelį metų bandė plėtoti filmų finansavimą, kai bendradarbiavo su miesto titanais Tony Hsiehu ir Fredu Mossleriu.

Tada nusipirkome krūvą sunkvežimių ir pavarų, gamybos veržles ir varžtus, sakė Ramirezas.

Dėl to „Silver State“ dirbo prie užmiesčio rinkinių. „Creative Artists Agency“, kurios atstovas Naranjo, kalbėjo su Lola apie šį naują filmą. Taigi Ramirezas kreipėsi į miesto vaikinus, turėdamas trasą ir aikštę.

Tai pirmas kartas, kai nuėjau pas juos ir pasakiau: „Ei, aš noriu, kad dabar finansuotume filmą.“ Tai nebuvo taip paprasta, bet jie beveik pasakė: „Pažiūrėkime, ar jūs, vaikinai, sugebėsite tai padaryti ir augti“ pramonei “.

kiek vertas ericas andre'as

Mes dirbame su daugybe kitų žmonių kūrinių, kurie atvyksta į miestą ir tada išvyksta, o tai puiku. Mums visiems to reikia. Tai puikūs pinigai. Mums patinka tai daryti, sakė Ramirezas. Bet mes visada, visada, norėjome, kad čia būtų labai tikra pramonė, kurioje ji buvo finansuojama ir kuriama.

Ši auganti kino bazė yra tai, ką Ramirezas pažadėjo miesto vaikinams prieš porą metų.

Ir dabar mes turime šį didžiulį aktorių kolektyvą, kuris kabo „Downtown Grand“ ir valgo „Le Thai“, ir valgo „Container Park“. Būtent tai tie vaikinai norėjo pamatyti, dar mažiau, jei sukuriame gerą filmą ir atgauname jų investicijas.

Užsienio gamintojai paprastai importuoja pagrindinius aktorius ir įgulą, samdo vietinius padėjėjus ir darbo jėgą.

Bet kadangi buvome vietiniai, mes tarsi nuleidome koją ir pasakėme: „Mes samdysime vietinius gyventojus.“ Taigi samdėme kaip 95–97 proc. Vietos įgulos, sakė Ramirezas.

Mes 100 procentų savo įrangos išsinuomojome vietoje, o tai yra beprotiška. Praėjusiais metais per mokesčių svarstymus mušiau būgnus apie buvimą vietine įmone, todėl turėjau padėti savo pinigus ten, kur mano burna.

Ramirezas sakė, kad Vegasas turi išspręsti tris iššūkius.

Vienas: čia yra talentingų žmonių ir keletas darbščių žmonių, tačiau jų užtenka tik vienam dideliam filmui. Mums reikia dviejų ir trijų gylių, kaip suoliukas krepšinio komandoje. Mums reikia daugiau gylio.

2020-ųjų naujųjų metų vakarėliai Las Vegase

Antra: čia rasite daugiau įrankių. Šiuo metu susitinkame su įmone iš Los Andželo, kuri nori pristatyti daugybę įrankių ir galbūt su mumis bendradarbiauti.

Trečia: mes turime išsiųsti daug postprodukcijos iš valstijos į Niujorką ar LA. Noriu visa tai sukurti savo namuose, todėl mums to nebereikia daryti, todėl čia galime atlikti spalvų korekciją, garsą ir redagavimą.

Tačiau vietinė gamyba jau nuėjo ilgą kelią, sakė jis.

Mūsų filmuota medžiaga dabar atrodo labai gerai.