Veteranas Las Vegaso komikas Louie Anderson laimėjo „Emmy“ už „krepšelių“ vaidmenį

Louie Anderson atvyksta į 68 -ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą sekmadienį, 2016 m. Rugsėjo 18 d., „Microsoft“ teatre Los Andžele. (Jordan Strauss nuotrauka/„Invision“/AP)Louie Anderson atvyksta į 68 -ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą sekmadienį, 2016 m. Rugsėjo 18 d., „Microsoft“ teatre Los Andžele. (Jordan Strauss nuotrauka/„Invision“/AP) Louie Anderson atvyksta į 68 -ąjį „Primetime Emmy“ apdovanojimą sekmadienį, 2016 m. Rugsėjo 18 d., „Microsoft“ teatre Los Andžele. (Jordan Strauss nuotrauka/„Invision“/AP)

Komikas Louie Anderson, ilgametis Las Vegaso atlikėjas, padėjo sekmadienio „Prime Time Emmy“ apdovanojimams pasirodyti juokais. Jis buvo pakviestas į vedėjo Jimmy Kimmelio atidarymo monologą ir tada gavo pirmąjį apdovanojimą.

Kai žiūrovai įsikūrė savo vietose Los Andželo „Microsoft“ teatre parodos atidarymui, Kimmelis paminėjo Andersoną, kuris buvo nominuotas už Zacho Galifianakio motinos vaidmenį FX komedijoje „Krepšeliai“.

Niekada neįsivaizdavau, kad mano mėgstamiausia televizijos mama bus Louie Anderson, - sakė juoką keliantis Klarko vidurinės mokyklos absolventas Kimmelis. Žinote, jie iš pradžių ketino užimti vaidmenį moteriai, tačiau sunku rasti vyresnę nei 50 metų aktorę, kuriai reikia dalies, todėl jie nuėjo pas Louie.Tada atėjo pirmasis nakties apdovanojimas už puikų antraplanį komedijos serialo aktorių. Andersonas priešinosi Andre Braugheriui iš „Brooklyn Nine-Nine“, Keeganui-Michaelui „Key & Peele“, Ty Burrellui iš šiuolaikinės šeimos, Titussui Burgessui iš nepalaužiamo Kimmy Schmidto ir dviem aktoriams iš Veep, Tony Hale ir Matt Walsh.

Kai buvo pavadintas Andersono vardas, jis paėmė savo statulėlę ir pasakė: „Mama, mes tai padarėme! ir tada ją įskaitė.

Žiūrėkite vaiduoklių nuotykius 17 sezoną online nemokamai

Tai mano mamai Orai Zellai Anderson, kuriai pavogiau kiekvieną niuansą, gėdingą žvilgsnį, žiaurų žvilgsnį, meilų žvilgsnį, pasyvią ir agresyvią liniją, aš tikrai jai dėkoju,-sakė jis.

Vėliau jis pridūrė: „Aš ne visada buvau labai geras vyras, bet vaidinu pragaro moterį.

Joyce Eng, „TV Guide Online“ vyresnioji redaktorė, socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad laimėjęs apdovanojimą Andersonas nuėjo į užkulisius ir pasakė: „Jie yra daug sunkesni, nei atrodo ... bet tada aš taip pat.

„Twitter“ nušvito Andersono sveikinimais. Aktorius Dennisas Leary tviteryje parašė: „Sveikinu vieną iš mano komedijos aktorių herojų @LouieAnderson už„ @BasketsFX Emmy “laimėjimą -„ Mama Baskets forever “.

Sveikinu vieną iš mano komedijos aktorių @LouieAnderson jo @BasketsFX „Emmy“ laimėjimas - „Mama Baskets“ amžinai pic.twitter.com/wRofb2kQPD

3 kanalo veiksmo naujienos Las Vegase

- Denisas Leary (@denisleary) 2016 m. Rugsėjo 19 d

„Jie yra daug sunkesni, nei atrodo ... bet ir aš - Louie Anderson užkulisiuose #Emy

- joyce eng (@ joyceeng61) 2016 m. Rugsėjo 19 d

#Emmy -laimėti #Splash žvaigždė Louie Anderson turi gražų žiedą pic.twitter.com/Ftrb6pLEfe

- joyce eng (@ joyceeng61) 2016 m. Rugsėjo 19 d

Pusė to skirta #Splash @sadiegennis pic.twitter.com/yNaHzBubrg

- joyce eng (@ joyceeng61) 2016 m. Rugsėjo 19 d

SUSIJĘS

Louie Anderson, Jimmy Kimmel tarp „Emmy“ nominantų, turinčių ryšių su Las Vegasu

Andersonas yra toks mielas, kad jis yra motina naujoje televizijos laidoje

kalneliai Las Vegase, Nevadoje

Komikas planuoja skirtingus ligoninės pasirodymus

Louie Anderson vis dar palaiko ryšius