Viggo Mortenseno grynoji vertė

Kiek verta Viggo Mortensen?

Viggo Mortenseno grynoji vertė: 40 milijonų dolerių

Viggo Mortenseno grynoji vertė ir atlyginimas : Viggo Mortensenas yra danų ir amerikiečių aktorius, poetas, muzikantas, autorius, fotografas ir tapytojas, kurio grynoji vertė siekia 40 milijonų dolerių. Mortensenas bene geriausiai žinomas dėl Aragorno vaidmens „Žiedų valdovo“ trilogijoje.

Ankstyvas gyvenimas: Viggo Peteris Mortensenas jaunesnysis gimė 1958 m. Spalio 20 d. Vatertaune, Niujorke, pas Grace ir Viggo Mortensen vyresnįjį. Jo motina buvo amerikietė. Jo tėvas buvo danas. Jo tėvai susitiko Norvegijoje. Jis yra vyriausias iš trijų Grace ir Viggo vyresniųjų berniukų. Šeima gyveno visame pasaulyje, kol Viggo augo ir galiausiai apsigyveno Argentinoje. Viggo lankė pradinę mokyklą Pietų Amerikoje. 1969 m. Jo tėvai išsiskyrė, o motina paėmė sūnus ir grįžo į JAV. Likusią vaikystę Viggo ir jo broliai ir seserys praleido Niujorke. Jis baigė Vatertauno vidurinę mokyklą 1976 m., O tada įstojo į Šv. Lorenso universitetą, kuris buvo maždaug 200 mylių nuo namų. Baigė ispanų ir politikos bakalaurą. Tada jis dvejus metus praleido Europoje, gyveno Anglijoje, Ispanijoje ir Danijoje, kol grįžo į JAV, norėdamas tęsti aktoriaus karjerą.

Karjera: Pirmasis Mortenseno koncertinis koncertas buvo 1985 m. „Violetinė Kairo rožė“. Deja, jo scenos buvo iškirptos iš filmo prieš galutinį pjūvį. Pirmasis jo vaidmuo ekrane buvo 1995 m. Filme „Liudytojas“. Tais pačiais metais paskutiniame sezono eteryje jis buvo įtrauktas į muilo operą „Rytojaus paieška“. Dešimtajame dešimtmetyje Mortensenas pasirodė įvairiuose filmuose, įskaitant „Jaunuosius ginklus II“, „Teksaso grandininių pjūklų žudynes III“, „Carlito kelią“, „Crimson Tide“, „G.I. Jane, „Pasivaikščiojimas Mėnulyje“ ir daugelis kitų. Iš šių filmų jo magistro vadovo Johno Urgayle'o vaidmuo filme „G.I. Labiausiai įsiminė Jane, esanti priešais Demi Moore.

Tuomet, 1999 m., Režisierius Peteris Jacksonas atliko Aragorno vaidmenį „Žiedų valdovo“ trilogijoje. Tada jis tapo Mortenseno vaidmeniu.

Mike'as Coppola / „Getty Images“

2005 m. Mortensenas vaidino priešingai Marija bello Davido Cronenbergo filme „Smurto istorija“. 2007 m. Rugsėjo mėn. Mortensenas pasirodė kitame Davido Cronenbergo filme „Rytų pažadai“. Filmas pelnė Mortensenui apdovanojimą už geriausią aktoriaus vaidinimą Didžiosios Britanijos nepriklausomo kino apdovanojime. Už vaidmenį jis taip pat buvo nominuotas Oskaro apdovanojimui kaip geriausias aktorius. 2009 m. Mortensenas užsakė vaidmenį filme „Kelias“, Cormaco McCarthy romano adaptacijoje. Tais pačiais metais jis vaidino savo trečiajame Deivido Cronenbergo filme „Pavojingas metodas“.

Taip pat 2009 m. Mortensenas pasirodė dokumentiniame filme „Žmonės kalba“. Filme pasakojimui buvo naudojami dramatiški ir muzikiniai amerikiečių laiškų, dienoraščių ir kalbų pasirodymai. Filmas sukurtas remiantis istoriko Howardo Zinno „JAV liaudies istorija“, pasakojančiu Amerikos istoriją iš Amerikos moterų, fabriko darbininkų, afroamerikiečių, vietinių amerikiečių, dirbančių neturtingais, požiūriu ir jų žodžiais. imigrantų darbininkų.

2016 m. Mortensonas pasirodė kino filme „Fantastinis kapitonas“. Po dvejų metų, 2018 m., Jis pasirodė „Žaliojoje knygoje“. Mortensenas gavo antrąją ir trečiąją Oskaro nominacijas už „Kapitono fantastiką“ ir „Žaliąją knygą“. „Žalioji knyga“ laimėjo Oskarą už geriausią filmą 2019 m.

2020 m. Birželio mėn. Buvo paskelbta, kad Viggo Mortensenas už 68-ąjį kino festivalio leidimą gaus prestižinį San Sebastiano apdovanojimą „Donostia“. Be karjeros pripažinimo apdovanojimo, Mortensenas festivalyje taip pat pristatys savo režisūrinį debiutą „Falling“. Tai pažymės filmo, kuriame vaidina Mortensenas, Laura Linney ir Davidas Cronenbergas, debiutą Europoje. Filmas pasakoja apie tėvą konservatorių, kuris iš savo kaimo ūkio persikelia gyventi į savo gėjaus sūnaus šeimą Los Andžele.

Asmeninis gyvenimas: Mortensenas turi dvigubą Amerikos ir Danijos pilietybę ir laisvai kalba angliškai, daniškai, prancūziškai ir ispaniškai. Jis taip pat kalba itališkai, supranta norvegų ir švedų kalbas. Jis du kartus taip pat turi šiek tiek žinių apie katalonų kalbą, gaudamas premiją Katalonijoje, jis tarė trumpą kalbą katalonų kalba.

Mortensenas su aktore ir dainininke Exene Cervenka susipažino 1986 m. Komedijos „Išganymas!“ Filmavimo aikštelėje. Pora susituokė 1987 m. Liepos 8 d. 1988 m. Sausio 28 d. Cervenka pagimdė savo sūnų, vardu Henry Blake Mortensen. Jie išsiskyrė 1992 m., O išsiskyrė 1997 m.

Jo sūnus Henry vaidino ekrane pasirodžiusį Viggo sūnų „Henry Ince“ 1995 m. Filme „Crimson Tide“.

1999 m. Viggo paskambino į filmą, apie kurį nieko nežinojo: „Žiedų valdovas“. Iš pradžių jis to nenorėjo daryti, nes ilgas šaudymas Naujojoje Zelandijoje reiškė laiką nuo sūnaus. Tačiau Henris buvo didelis knygų gerbėjas ir įtikino savo tėvą imtis šio vaidmens. Henris netgi turėjo pasirodyti pirmajame „Žiedų valdovo“ filme. Henrikas buvo su pirmosios Orkos, kurį nužudė Aragornas Pelennoro laukų mūšyje, kostiumu.

Išplėstiniame pirmojo „Žiedų valdovo“ filmo „Žiedo draugija“ DVD leidime jis dainuoja dainą „Bereno ir Lutieno klojimas“.

Mortensenas bendradarbiavo su gitaristu Bucketheadais keliuose albumuose, daugiausia išleistuose savo leidykloje per „Perceval Press“.

Mortensenas taip pat yra autorius, išleista daugiau nei 15 poezijos, fotografijos ir tapybos knygų. Jo eilėraščiai parašyti anglų, ispanų ir danų kalbomis

Henry Mortensenas vaidina trumpametražį filmą „Pirmasis kanjono lietus“ - savo pirmąjį trumpametražį filmą ir pirmąjį pagrindinio vaidmens filme įvertinimą.

„Žiedų valdovo“ sėkmė pavertė Viggo įprastu vardu, o tai buvo sunku privačiam ir asmeninį gyvenimą saugančiam Mortensenui.

Jis yra NHL Monrealio „Canadiens“ gerbėjas. Filmuojant „Žiedų valdovo“ trilogiją, jis po savo šarvais vilkėjo Monrealio „Canadiens“ marškinėlius.

Mortensenas taip pat yra „New York Giants“ ir „New York Mets“ gerbėjas.

Mortensenas įkūrė leidyklą „Perceval Press“, norėdamas padėti kitiems menininkams išleisdamas kūrinius, kurie galbūt neras namų tradiciškesnėse leidybos vietose. Leidyklą jis pavadino karaliaus Artūro legendos riterio vardu. Jis panaudojo dalį savo „Žiedų valdovo“ atlyginimo, kad įsteigtų įmonę.

Mortensenas yra žinomas dėl savo skelto smakro.

Jis dažnai vaidina grubius, bet nenoriai herojus.

Jis yra menininkas ir autorius, o prieš garsėjant buvo išspausdintas poezijos knygą „Paskutinė naktis“.

2006 m. Jam suteiktas garbės daktaro laipsnis iš jo alma mater, St. Lawrence universiteto.

Nuo 2009 m. Jis palaiko santykius su ispanų aktore Ariadna Gil ir šiuo metu gyvena su ja Ispanijoje.

Nekilnojamasis turtas: Viggo Mortensenas turi namus Los Andžele, kur gyvena ne visą darbo dieną. Namai yra Venecijoje, Kalifornijoje. Jis taip pat turi nuosavybę šiauriniame Sandpointo mieste, Aidahe.

Viggo Mortenseno grynoji vertė

Viggo Mortensenas

Grynoji vertė: 40 milijonų dolerių
Gimimo data: 1958 m. Spalio 20 d. (62 m.)
Lytis: Patinas
Aukštis: 5 pėdos 10 colių (1,803 m)
Profesija: Aktorius, poetas, muzikantas, fotografas, dailininkas, dainininkas, autorius
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m

Viggo Mortenseno uždarbis

  • Hidalgo 2 000 000 USD
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija