Žiūrėkite oficialų „Gilmore Girls: A Year in the Life“ „Netflix“ anonsą - VIDEO

Bronzinė kavinė turguje virto Luku„Bronze Cafe“ turguje buvo paversta „Luke's Diner“ kaip „Netflix“ reklamos „Gilmore Girls“ atgimimo dalis. (Janna Karel/Las Vegaso apžvalgos žurnalas) („Gilmore Girls“/„Facebook“) Alexis Bledel ir Lauren Graham iš „Gilmore Girls“. („Screengrab“, „YouTube“/„Entertainment Weekly“)

LOS ANGELES - Laikykitės savo megztų skrybėlių, „Gilmore Girls“ gerbėjai. „Netflix“ ką tik išleido anonsą su pirmuoju ilgu žvilgsniu į būsimos serijos „Gilmore Girls: A Year in the Life“ filmuotą medžiagą.

Ilgas anonsas rodo Lauren Graham Lorelai ir Alexis Bledel Rory, kovojančius su svarbiais sprendimais ir besijaučiančius savo gyvenimo kryžkelėje. Gilmore matriarchą Emily, kurią vaidina Kelly Bishop, matoma prisitaikanti prie gyvenimo po vyro Richardo mirties. Edwardas Herrmannas, atlikęs vaidmenį originalioje „WB Network“ serijoje, mirė 2014 m.

„Gilmore Girls“ tęsinys bus pristatytas kaip keturi 90 minučių filmai, susieti su metų laikais. Įmokos - žiema, pavasaris, vasara ir ruduo - premjera lapkričio 25 d., Kitą dieną po Padėkos dienos.Originali serija truko septynis sezonus, pradedant 2000 m. WB ir baigiant paskutinį turą 2006-07 CW. Serialo kūrėja/vykdytoja Amy Sherman-Palladino paliko šou prieš paskutinį sezoną, neleisdama jai pateikti pabaigos, kurią ji numatė „Gilmores“. Aistringi šou gerbėjai tikrai sulauks atgimimo dėl ilgai lauktų paskutinių serialo žodžių atradimo-tai, ką Sherman-Palladino sakė, kad ji apsisprendė ilgai prieš serijos pabaigą, bet negalėjo įvykdyti dėl ankstyvo pasitraukimo .

SUSIJĘS

Donaldo Trumpo jr grynoji vertė 2016 m

„Gilmore Girls“ Las Vegaso kavines pavertė „Luke's Diner“ iššokančiaisiais langais

„Gilmore Girls“ oficialiai bus atgaivinta „Netflix“

Jaredas Padaleckis grįš į „Gilmore Girls“ atgimimą „Netflix“