Wayne'as Newtonas uždaro Las Vegaso dvarą kaip viešą traukos objektą

2013 m. Rugpjūčio 27 d., Antradienį, darbininkas nupjauna dalį 1 000 000 kvadratinių pėdų žolės buvusiame buvusio „Strip“ lyderio Wayne'o Newtono dvare.Rugpjūčio 27 d., Antradienį, antradienį, antradienį, darbininkas nupjauna dalį 1 000 000 kvadratinių pėdų žolės buvusiame „Strip“ viršininko Wayne'o Newtono dvare. teisingai. (K.M. Cannon/Las VegasJournal) Wayne'as Newtonas rodomas prie įėjimo į „Casa de Shenandoah“, kuris buvo uždarytas visuomenei nuo antradienio, 2018 m. Liepos 10 d. (Wayne'o Newtono „Casa de Shenandoah“) Atnaujinti laiptai prie „Stirling Club“ įėjimo „Turnberry Place“. (Louisas Russo) Wayne'as Newtonas ir Charlie Wattsas, parodyti 2017 m. „Casa de Shenandoah“. (Veino Niutono „Casa de Shenandoah“) Liepos 10 d., Antradienį, visuomenei uždarytas „Casa de Shenandoah“ vaizdas iš oro. (Wayne'o Newtono „Casa de Shenandoah“)

Wayne'o Newtono „Casa de Shenandoah“ uždarytas kaip viešoji atrakcija.

Muziejaus uždarymas sutiktas ne fanfaromis, o laišku.

Advokatas Las Vegase Jay Ruda , Niutono ir jo žmonos patarėjas, Ketlina , antradienį informavo Klarko apygardos pareigūnus, kad Niutonas panaikina leidimus, leidžiančius turtą naudoti kaip pelno siekiantį muziejų ir ekskursijas.Pareiškėjas ketina, kad turtas vėl būtų naudojamas vienai šeimai, - rašė Brownas turto investuotojų, grupės, kuriai vadovauja Teksaso bankininkystės magnatas ir Niutono šeimos draugas, vardu. Lacy uostas ir jo žmona, Dorotė.

Leidimai buvo panaikinti antradienį, faktiškai uždarius Shenandoah kaip viešą muziejų ir kelionių vietą. Žinomas kaip buvęs Niutono namas ir rančos dvaras, „Casa de Shenandoah“ visuomenei buvo atidaryta 2015 m. Rugsėjo mėn.

kiek vertas Rikis Martinas

Niutonai nepateikė konkrečios muziejaus uždarymo priežasties. Dar prieš tai, kai „Shenandoah“ buvo atviras visuomenei, kaimynai jau seniai skundžiasi įvykiais, vykstančiais šioje teritorijoje, ir retkarčiais egzotiškais gyvūnais, kurie pabėgo kaimynystėje.

Šiuo metu mes tik atsikvepiame ir nusprendžiame, ką norime veikti ateityje, Wayne'as Newtonas sakė. Mes nenorėjome priimti skubotų sprendimų.

Niutono privatus namas neseniai buvo įsilaužęs, kai šeima grįžo iš jo pasirodymo Balio „Windows“ salonas. Prieš porą savaičių Niutonas taip pat buvo trumpai paguldytas į ligoninę, nes buvo gydomas užkrėsta dešine ranka, kuri buvo nukirsta ant išdaužto stiklo namuose.

Gegužės mėnesį Niutonas sakė, kad uždarė muziejų atnaujinimui, o tokie kosmetikos darbai, kaip išorinis dažymas, dvare bus tęsiami.

„Casa de Shenandoah“ muziejus ir turas apima du sklypus Pecos ir Saulėlydžio kelių kampuose: dovanų parduotuvės pastatą, teatrą ir autobusų pakrovimo aikštelę šiaurės vakarų pusėje bei 46 arų dvarą pietvakarių kampe. Tame sklype buvo įsikūrę originalūs Niutono namai (įskaitant jo baltą dvarą), pastatas, kuriame eksponuojama daugybė įmantrių Niutono transporto priemonių, seni kostiumai, daugybė atminimo daiktų ir tvartai dešimtims arabiškų arklių.

Niutonas pradėjo dirbti „Shenandoah“ 1965 metais kaip jo tėvų ir jo velionio brolio Džerio namai. Šis turtas buvo naudojamas daugeliui filmų ir TV laidų, įskaitant 1997 m. Filmą „Vegas Vacation“.

Stirlingo klubas suptis

Garsių „VegasVille“ savybių tema…

„Stirling“ klube „Turnberry Place“ visiškai vykdomas karališkojo melioracijos projektas.

Nauji rojaus, 3 arų pramogų ir SPA komplekso Rojaus kelyje savininkai Westgate Las Vegasas dolerių vertės atnaujinimo projektą iki kitų metų. Jie pasiryžę Naujųjų metų išvakarėse atnaujinti pramogų priestatą, kuris savo klestėjimo laikais buvo vienas populiariausių turtingųjų ir rafinuotųjų Las Vegase.

Naujųjų metų išvakarėse mes vis dar rengiame detales, bet neabejotinai rengiame renginį, sako „DK Hospitality“ prezidentas Debra Kelleheris , kuris tvarko Stirlingo klubo gražinimo praeitimi detales. Labiausiai tikėtina, kad klubo atidarymas bus švelnus, o atostogų sezono metu vyks ekskursijos su kepurėmis.

kiek vaikų turi Tonis Braxtonas

Skirtingai nuo praėjusių metų, „Stirling“ klubas bus atviras visuomenei. Kelleheris ir pagrindinis investuotojas Richardas Dittonas (pramogų žaidimų korporacijos „Incredible Technologies“ įkūrėjas) nesiremia vien tik gyventojų mokesčiais, kad gautų pelną. Kainos ir galimybės taip pat bus žinomos iki Naujųjų metų išvakarių. Viskas, ko galime tikėtis, yra kažkoks vakarėlis, ir, kaip žino „Stirling Club“ gerbėjai, tarp koncertų praėjo per daug laiko.

Moreno turi būti pagerbtas

už ką vanna white gauna atlyginimą

Frankie Moreno balandžio 2 d. yra įtrauktas į UNLV dailės koledžo šlovės muziejų. Moreno jį mažina mieste nuo 2000 m. Pietų taškas Parodų salė ir kelio datos scenos meno centruose visoje šalyje. Moreno koncertavo jos atidarymo metu „Hard Rock“ viešbutis Atlanto mieste nuo birželio 26 iki šeštadienio. Jo labai lauktas šou „Carnegie Hall“ su „New York Pops“ pasirodys spalio 19 d.

Tiki haps

Travis pastrana pirmadienio vakarą su grupe draugų pasinėrė į „Golden Tiki“ ir užsisakė „Evel Pie“ picos, pristatytą prie stalo. Abiem verslams vadovauja Branden Powers, Evel Knievel gerbėjas, tiki motyvas ir picos sąnariai.

Ir, Gazilijonierius Absentas turi būti pagerbtas jo paties sutraukta galva 18 val. Liepos 18 d. „Gaz“ yra pirmasis išgalvotas personažas, kuris taip pagerbtas.

Tam tikras amžius

„Menopauzės miuziklas“ trečiadienį „Harrah's Cabaret“ rodo savo 5,00 parodą. Cindy Williams iš „Laverne & Shirley“ (ir „earleier“, „American Graffiti“) šlovės sugrįžta į savo nuolatinį svečių žvaigždės vaidmenį. Lizos Mack, Jaqueline Holland Wright, Lori Legacy, Vita Corimbi ir Cherity Harchis yra scenoje dėl išskirtinio pasirodymo. Menopauzė prasidėjo tuometiniame „Shimmer Cabaret“, dabar „Westgate Cabaret“, 2006 m.