Ko reikia Chrisui Brownui prieš „Soulja Boy“? Mažasis Mike'as Tysonas

Dainininkas Chrisas Brownas koncertuoja per savo koncertą „Balaton Sound“ festivalyje Zamárdyje, Balatono ežere, 112 km į pietvakarius nuo Budapešto, Vengrija, ketvirtadienį, 2016 m. Liepos 7 d. (Zoltan Balogh/MTI per AP)Dainininkas Chrisas Brownas koncertuoja per savo koncertą „Balaton Sound“ festivalyje Zamárdyje, Balatono ežere, 112 km į pietvakarius nuo Budapešto, Vengrija, ketvirtadienį, 2016 m. Liepos 7 d. (Zoltan Balogh/MTI per AP) Mike'as Tysonas atvyksta į premjero Jono Lovitzo ir Dana Carvey rezidenciją „Reunited“ Las Vegaso „The Foundry“, Las Vegase, 2017 m. Sausio 6 d., Penktadienį, Sam Morris/Las Vegaso naujienų biuras „Flamingo“ žvaigždės Donny Osmond ir Marie Osmond šeštadienį, 2016 m. Rugpjūčio 6 d., Atvyksta į Cezario rūmų 50 -mečio minėjimą Las Vegase. (Tomas Donoghue) Pramogautojai Marie Osmond, kairėje, ir jos brolis Donnie Osmond dainuos apie tai, kaip laimėti skaitytojų pasirinkimą geriausiam bendram šou. (Las Vegaso žurnalo failas) Mike'as Tysonas ir Jonas Lovitzas atvyksta į premjerų Lovitz ir Dana Carvey rezidenciją „Reunited“ Las Vegaso „The Foundry“ Las Vegase penktadienį, sausio 6 d., 2017 m. Sausio 6 d. Sam Morris/Las Vegaso naujienų biuras Pažvelkite į kampinį pastatą, kuris yra būsimas „Bar Works“ namas, kuriame šį pavasarį ketina atidaryti įvairūs biurų, mažmeninės prekybos ir maisto bei gėrimų nuomininkai (John Katsilometes/Las VegasJournal) Mike'as Tysonas koncertuoja savo vieno žmogaus šou „Neginčijama tiesa“ Brado Garretto komedijų klube „MGM“ viešbutyje-kazino, adresu 3799 S. Las Vegas Blvd. rugsėjo 18 d., sekmadienį, Bill Hughes/Las VegasJournal

Transliacijos iš „VegasVille“ gatvių, kur Mike'as Tysonas ir Marie Osmond (skirtingai) įsitraukia į viešą diskursą, o „The Killers“ derasi dėl sėkmės:

RAP-JAB-RAP-KARTOTI

Paskutiniame pasiūlyme, kuriame hip-hopo pagrindinis atlikėjas Chrisas Brownas priešinosi repo priešui Soulja Boy, Tysonas dabar sako, kad jis apmokys Browną šiai kovai.Tysonas išreiškė šią koncepciją - kur dar? -„Instagram“, kur atsiskleidė dauguma pirmyn ir atgal tarp šių dviejų kovotojų.

Aš treniruoju Chrisą, jis pasirinko mane kaip savo trenerį, kad pasiimčiau „Soulja Boy“. Soulja berniuk, apie ką tu (tuščią) kalbi, sakydamas, kad viską, ką aš jam mokysiu, yra įkąsti kažkam į ausį? Tysonas pirmadienio rytą paskelbė savo @MikeTyson „Instagram“ paskyros įraše. Teisingai. Aš išmokysiu jį visų nešvarių gudrybių knygoje, kad tave išmuštų, nes aš nemokysiu jo bėgti.

Dar neaišku, kada ir kur Soulja Boy kalbėjo apie Tysono ausų kandžio istoriją, kuri šiuo metu atrodo periferinė problema. Ši dulkių šluota prasidėjo praėjusią savaitę, kai Souljai berniukui patiko buvusios „Brown“ modelio merginos Karrueche Tran „Instagram“ įrašas ir pridėjo vieną iš tų šypsenėlių su jaustukais su akimis.

Tai kovos jaustukai!

Diskusijos paskatino žadėti trijų raundų kovą kažkur Las Vegase, kur gamins Floydas Mayweatheris ir „Mayweather Promotions“. Mayweatheris, tikimasi apmokyti Soulja Boy, taip pat paskelbė patvirtinimą savo @floydmayweather IG: „Live on Pay-Per-View“, 3 raundai, netrukus. Ir kitas, skaitydamas, nuleisk ginklus žemyn ... ir užsidėk pirštines. „Mayweather“ TMT (drabužių linija) ir „Mayweather Promotions“ logotipai yra pažymėti abiejuose įrašuose. Visa tai atrodo autentiška, kovos gerbėjai.

MARIJA GINA MARIJĄ

Osmondas padėjo paaiškinti, kas nutiko su Mariah Carey pasirodymu per nepasisekusį Carey Naujųjų metų roko vakarą Niujorko Times aikštėje. Carey ausų monitoriai sutriko, kai ji bandė dainuoti pagal įrašytus kūrinius, pradedant emocijomis.

Kūrinys grojo, tačiau Carey prarado savo vietą, kreipdamasi į minią: „Mes negirdime“. Mes neturėjome šios dainos čekio, todėl tiesiog pasakysime, kad ji atiteko Nr. 1. Mums trūksta kai kurių vokalų, bet tai yra.

Tai nėra taip neįprasta, kaip atrodo. Daugelis viešų pasirodymų - iš tikrųjų dauguma didžiųjų - atliekami pagal vokalo ar muzikos takelius arba abu. Donny ir Marie buvo sukryžiuotos gruodžio mėnesį, Kalėdų eglės įžiebimo renginyje Linq promenadoje. Jie dainavo gyvai, tačiau foninės muzikos takelio nepavyko paleisti, kai jie pradėjo dainuoti, todėl abu kreipėsi į garsų žmogų ir tvirtai priminė „Hit“ play “, kaip Donny pakvietė nuo scenos.

Remdama Carey ir jos sunkumus Niujorke, Marie nuo to laiko „Access Hollywood“ sakė, kad tokie įvykiai yra neišvengiami.

Manau, kad žmonėms patinka matyti, kaip žmonės turi problemų, o tai liūdna, bet tai yra mūsų vieta, sakė Osmondas. Pirmiausia-penki jai, kad nenuėjo nuo scenos.

Osmondas pridūrė: kai negirdi, negirdi ... Kad žinotum, dauguma tų didelių šou yra (sinchronizuojami lūpomis), nes jie nenori nelaimės ir nori įsitikinti, kad viskas yra tiesa ... ji buvo labai blogoje situacijoje. Manau, kad ji tai padarė geriausiai, ir ji iš to sulaukė daug viešumo, taigi, nuostabu.

ŽUDIKLIO UŽSAKYMAS

Daugiau iš mūsų socialinės žiniasklaidos biuro ... Žudikai atsiuntė žinutę „Panda Express“, nuotrauką „Twitter“ (@thekillers), kurioje matomas likimas „Smile Like You Mean It“.

Tai dainos pavadinimas iš debiutinio grupės albumo „Hot Fuss“, kuris iš pradžių nebuvo skirtas patiekti sausainyje po oranžinės vištienos užsakymo. Tačiau tai yra patiekalas, kurio grupė prašė atsakydama: aš galvoju apie oranžinę vištieną visam gyvenimui, ir mes atleisime jus nuo kabliuko už tai, kad naudojate savo daiktus.

„PIN PIN UP“ PAKEITIMAS

Žinia, kad didžiausias pasaulio roko šou po „Pin Up“ uždarymo kovo 4 d. Persikels į „Stratosphere Showroom“. Klasikinio roko duoklių kūrime dalyvauja gyvi dainininkai ir muzikantai, vaizduojantys 10 garsių roko grupių, įskaitant „Led Zeppelin“, „Queen“, „Bon Jovi“, „Bruce“ „Springsteen & The EStreet Band“, „AC/DC“ ir „Bay City Rollers“.

Tik juokauju dėl paskutinio ...

Laidą prodiusavo Darinas Feinsteinas ir ilgametis „Vegas“ prodiuseris Dickas Feeney po „Red Mercury Entertainment“ skėčiu. „Red Merc“ knygos rodomos „Stratosphere“ ir atidaromas „Spy Escape & Evasion Las Vegas“ šou, kurį rengia buvęs CŽV darbuotojas Jasonas Hansonas , vasario pirmą savaitę. Prie Hansono rotacijos tvarka prisijungs ir kiti buvę JAV vyriausybės dirbantys šnipai, nes šou perima 17 val. lizdas salone, vedantis į greitai parduodamą „MJ Live“ duoklę Michaelui Jacksonui.

SUSIJĘS

Pranešama, kad Mayweatheris reklamuoja Las Vegaso kovą tarp Chriso Browno ir „Soulja Boy“