Nors ir nėra išskirtinis, „McFadden's“ yra tvirta airių užeiga

Barmenas Johnas Hildenas išsineša alaus „McFadden“Barmenas Johnas Hildenas išsineša alaus „McFadden's“ restorane ir salone miesto aikštėje, adresu 6593 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase, šeštadienį, birželio 4, 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal Sam Cruz dirba prie patiekalo virtuvėje „McFadden's“ restorane ir salone miesto aikštėje, adresu 6593 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase, šeštadienį, birželio 4, 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal Citrininės vištienos vakarienės lėkštė parodyta „McFadden's“ restorane ir salone miesto aikštėje, adresu 6593 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase, šeštadienį, birželio 4, 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal Citrininės vištienos vakarienės lėkštė parodyta „McFadden's“ restorane ir salone miesto aikštėje, adresu 6593 Las Vegas Blvd. Pietų Las Vegase, šeštadienį, birželio 4, 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal

Mes jau buvome čia, - sakė mano dažniausias vakarienės palydovas, eidamas pro duris „McFadden's Restaurant and Saloon“.

Ne, patikinau. Ne, neturime. Mano atmintis gali būti ne tokia aštri kaip anksčiau, tačiau kalbant apie maistą ir restoranus, nėra daug dalykų, kuriuos greičiausiai pamiršiu. Bet tada aš persvarstiau.

Na, aš pasakiau, kad galbūt mes valgėme šiame kambaryje. Bet mes nevalgėme šiame restorane.kiek uždirba drew carey

Taip, visiškai įmanoma, kad prieš tai vakarieniavome kambaryje, viename, o gal dviejuose ar trijuose „McFadden's“ pirmtakuose. Jis yra miesto aikštėje, o nuolatinis toje aikštėje esančių restoranų statusas man yra išliekanti paslaptis. „McFadden's“ yra antrame lygyje, priešais kino teatrus ir visai šalia „Blue Martini“. Nors kai kurie komplekso restoranai dirbo nuo pat atidarymo 2007 m., Kai kurios erdvės nuolat keitėsi. Tai, kad dauguma išgyvenusiųjų per atidarymo dieną dažniausiai yra grandinės, tokios kaip „Blue Martini“, „Brio Toskanos grotelės“ ir „Tommy Bahama Restaurant & Bar“-gali būti liūdnas komentaras apie 2016 m. Vakarienės būklę arba turistų skaičių. Miesto aikštė gauna, o gal liudijimą, kad nepriklausomi savininkai nesugalvojo, kaip priversti aikštę veikti. Tačiau dichotomija tarp nustatytų erdvių ir beveik pastovaus sukimosi yra neabejotina.

„McFadden's“, nusistovėjusio Niujorko originalo atšaka ir akivaizdus Rio de Žaneiro įpėdinis, yra, kaip ir galima tikėtis, esminis airių baras su tamsiomis lubomis ir airiškomis iškabomis bei daug alaus ir meniu, kuriame maišoma airių kalba klasika (ar bent jau tai, ką amerikiečiai laiko airių klasika) su populiariu baro maistu.

Mes matėme šiek tiek kūrybiškumo meniu, skrudintuose Briuselio kopūstuose (12 USD paprastai, kas yra aukščiausioje pusėje, bet tik 6 USD, nes tai buvo laiminga valanda). Kad ir kaip mažai tikėtina, kad tai atrodė vos prieš metus ar dvejus, šiais laikais daugelis virėjų linksminasi su Briuselio kopūstais, ir tai buvo viena geriausių versijų, su kuriomis susidūrėme. Daigai buvo ne tik gražiai karamelizuoti, bet ir apibarstyti balzamiko glazūra bei daugybe lašinių ir mėlynojo sūrio trupinių.

Sūdyta jautiena ir kopūstai (16 USD) buvo tokie pat, kaip ir sūdyta jautiena ir kopūstai (bet neprivalo). Pati mėsa buvo labai skonio, su daug česnako ir prieskonių, tačiau ji buvo iškepta tik iki kramtomosios pusės. Virtos bulvės buvo gražios ir kreminės, tačiau iš tikrųjų į kopūstus pridėjome druskos, o druskos pridėjimas prie restorano maisto yra tai, ko mes beveik niekada nejaučiame.

Šiek tiek geresnė buvo alaus suplakta žuvis ir traškučiai (16 USD), negabaritinė švelnios ir mėsingos menkės plokštelė traškios auksinės spalvos danga. Pridedamas puodelis krapų padažo buvo daug geresnis, nei tikėjomės, tačiau didelė krūva bulvių nieko prie lėkštės nepridėjo.

Aptarnavimas buvo geras, mūsų serveris aiškiai dėjo visas pastangas, kad būtų patogus. Be pubbio, atmosfera buvo sportiška, žaidimai visur buvo rodomi dideliuose plokščiaekraniuose ekranuose.

kiek eminemas uždirba per metus

Išskyrus tuos Briuselio kopūstus, „McFadden's“ nepalaužia jokių naujų kulinarinių pagrindų. Tačiau tai, kad tai yra gera airių ir amerikiečių užeiga, kurioje alus yra patikimai šaltas, gali tapti išlikusiu miesto aikštėje.

„McFadden's“ restoranas ir salonas, Miesto aikštė, 6593 Las Vegas Blvd. Pietų; 702-834-4400

Esmė: jūsų pagrindinė airių ir amerikiečių užeiga, nepažeidžianti jokios naujos kulinarijos.