William Randolph Hearst grynoji vertė

Kiek verta William Randolph Hearst?

Williamo Randolpho Hearsto grynoji vertė: 30 milijardų dolerių

Williamo Randolpho Hearsto nauja vertė: Williamas Randolphas Hearstas buvo amerikiečių laikraščių leidėjas, kurio grynoji vertė mirties metu buvo lygi 30 mlrd. USD (prisitaikius prie infliacijos). Per savo gyvenimą Williamas Randolphas Hearstas sukūrė didžiausią šalies laikraščių tinklą ir sukūrė metodus, kurie padarė didelę įtaką Amerikos žurnalistikai. Jo leidybos imperija iki šiol klesti. Hearstas gimė 1863 m. Balandžio 29 d. San Franciske, Kalifornijoje. Jis buvo JAV senatoriaus ir kelių milijonų kasybos magnato George'o Hearsto sūnus. Jo motina Phoebe Apperson pradėjo susitikinėti su George'u, kai jai buvo 18 metų, o jam buvo 40 metų. Williamas buvo vienintelis jų vaikas. George'as turėjo dvarus Kalifornijoje aukštyn ir žemyn, ypač San Franciske ir San Simeone (kur Williamas galiausiai pastatys visame pasaulyje garsią Hearsto pilį).

Williamas įstojo į Harvardo universitetą, kur buvo „Delta Kappa Epsion“, „AD Club“, „Hasty Pudding Theatricals“ ir „Harvard Lampoon“ narys, kol buvo išsiųstas už išdaigas, pradedant masinių alaus vakarėlių rėmimu Harvardo aikštėje, baigiant pudingo puodų, naudojamų kaip kameriniais puodais, siuntimu į jo profesoriai su vaizdais, vaizduotais dubenėlių viduje. 1887 m. Jis ieškojo karjeros, todėl perėmė San Francisko egzaminuotoją, kurį jo tėvas įsigijo 1880 m. Per tą laiką jis pasamdė keletą geriausių žurnalistų, kurie dirbo jo darbe, įskaitant Ambrose'ą Bierce'ą, Marką Twainą. , Džekas Londonas ir politinis karikatūristas Homeras Davenportas. Vadovaudamas „San Francisco Examiner“, Hearstas įsigijo „New York Morning Journal“, nes žinojo, kad reikia dalyvauti Niujorke, kad būtų sukurta tautą apimanti, daugiasluoksnė naujienų operacija. Aktyvus Hearsto požiūris į žurnalistiką klestėjo ir buvo sukurtas terminas „geltonoji žurnalistika“, apibūdinantis istorijas, išleistas iš jo laikraščio „New York Journal“ ir pagrindinio jo konkurento „New York World“. Šio tipo žurnalistika sulaukė masinio patrauklumo dėl savo drąsių antraščių, agresyvaus naujienų rinkimo, gausaus animacinių filmų naudojimo ir žmonėms įdomių istorijų. Siekdamas padėti savo politiniams užmojams ir kurti imperiją, Hearstas ilgainiui atidarė laikraščius Čikagoje, Los Andžele ir Bostone. Jis taip pat paįvairino knygų leidybą ir žurnalus, įskaitant „Cosmopolitan“, „Good Housekeeping“, „Town and Country“ ir „Harper's Bazaar“. 1924 m. Jis taip pat atidarė „New York Daily Mirror“ - pikantišką bulvarinį leidinį, kuris iki šiol spausdinamas. „Hearst“ naujienų imperija pasiekė apyvartą ir pajamų viršūnę 1928 m., Tačiau ekonominis Didžiosios depresijos žlugimas ir didžiulis imperijos išplėtimas kainavo jo valdų kontrolę. Hearstas taip pat dirbo dvi kadencijas, būdamas JAV Atstovų Rūmų narys demokratu 1903–1907 m. 1903 m. Jis buvo vedęs Millicent Veronica Wilson ir pora susilaukė penkių sūnų. Jis užmezgė romaną su populiariąja kino aktore Marionu Davisu pasibaigus politinei karjerai ir 1919 m., Kai pradėjo statyti Hearst pilį, atvirai gyveno Kalifornijoje. Jis liko su Davisu iki mirties 1951 m., Tačiau iki mirties dienos liko teisėtai vedęs žmoną Millicent. Hearstas savo itin vertingą turtą paliko profesionalių vadybininkų ir pasitikėjimo rankose. Nė vienam iš jo vaikų ar anūkų nebuvo leista dalyvauti įvairiuose jo versluose. Trestai buvo įsteigti pasibaigus mirus jo jauniausiam gyvenančiam anūkui. Tikimasi, kad tai įvyks kada nors apie 2035 m. Bet kuris įpėdinis, užginčijęs jo valią, bus automatiškai atsisakytas.

William Randolph Hearst grynoji vertė

William Randolph Hearst

Grynoji vertė: 30 milijardų dolerių
Gimimo data: 1863 m. Balandžio 29 d. - 1951 m. Rugpjūčio 14 d. (88 metai)
Lytis: Patinas
Aukštis: 6,9 pėdų (1,91 m)
Profesija: Politikas, kino prodiuseris, leidėjas
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija