Willow Smith grynoji vertė

Kiek verta Willow Smith?

Willow Smith grynoji vertė: 6 milijonai dolerių

Willow Smith grynoji vertė: Willowas Smithas yra amerikiečių aktorė ir dainininkė, kurios grynoji vertė siekia 6 milijonus dolerių. Nors Gluosnis bene geriausiai žinomas dėl to, kad yra dukra Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith , ji taip pat yra nusistovėjęs aktorius su žydinčia muzikine karjera. 2011 m. Ji tapo jauniausia visų laikų atlikėja, prisijungusi prie „Jay-Z“ įrašų kompanijos „Roc Nation“. Kalbant apie filmą, Willow dažnai vaidina kartu su savo tėvu vaidindama antrinius vaidmenis.

Ankstyvas gyvenimas: Willow Camille Reign Smith gimė 2000 m. Spalio 31 d. Los Andžele, Kalifornijoje. Kadangi Willow buvo užauginta namų, kuriuose gausu įžymybių šeimos narių, Willow žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrė beveik iškart po gimimo. Jos vyresnysis brolis Jadenas Smithas taip pat yra aktorius ir muzikantas. Kitas jos brolis Trey Smithas yra didžėjus ir aktorius. Willowas Smithas lankė Siera Kanjono mokyklą Los Andžele.

Karjera: Būdama 7 metų Willow Smith užsakė savo pirmąjį filmo vaidmenį filme Aš esu legenda kartu su savo tėvu Willu Smithu. Kitas jos vaidmuo atėjo tik po metų Kit Kittredge: Amerikos mergina . Tais metais ji taip pat pradėjo savo balso aktoriaus karjerą, vaidindama jauną Gloriją Madagaskaras 2: pabėgti iš 2 Afrikos .

Vos po metų Willow Smith pradėjo savo muzikinę karjerą ir išleido singlą „Whip My Hair“. Singlas buvo nepaprastai sėkmingas, jis pasiekė 11 vietą JAV topuose ir pelnė platinos sertifikatą. Netrukus pasirodė kitas singlas „21st Century Girl“. Per ateinančius kelerius metus Willowas Smithas bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Nicki Minaj ir išleido tokius singlus kaip „Do it like Me“ ir „I Am Me“. Ji taip pat pradėjo filmuoti pirmuosius muzikinius vaizdo įrašus per šį laikotarpį. Jos vaizdo įrašas, skirtas „Whip My Hair“ sistemoje „YouTube“, buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų.

„Getty Images“

2013 m., Paaiškėjus, kad jos debiutinis albumas buvo visiškai apleistas, Willowas Smithas sulaukė ginčų, išleidęs singlą „Summer Fling“. Daugelis manė, kad daina buvo subrendusių tonų ir buvo netinkama daina tokiai jaunai merginai. Tačiau Smithas grįžo 2014 m., Pranešdamas apie EP kelyje. Tais metais ji taip pat atliko gyvą koncertą Niujorke. 2015-aisiais pagaliau atkeliavo jos debiutinis albumas. Teisė Ardipithecus , albume buvo singlai „Drugz“ ir „Kodėl neverki“. Galų gale, albumas sulaukė prastų kritikų atsiliepimų.

Willow Smith labiau pasisekė dėl antrojo studijinio albumo, 1-oji . Remiantis R&B atlikėjų įtaka 1990-aisiais, albumas sulaukė kritikų pagyrimų, kurie pripažino faktą, kad Smithas tobulėja kaip atlikėjas. Per 2017 m. Ji pradėjo turą, kad reklamuotų savo naują albumą.

2019 m. Willow Smith išleido trečią studijinį albumą Gluosnis . Projektas buvo bendradarbiaujama su prodiuseriu Tyleriu Cole'u, jame buvo tokių singlų kaip „Time Machine“ ir „U Know“, iš kurių paskutiniame pasirodė jos brolis Jadenas. Gluosnis tyrinėjo tokias temas kaip moterų įgalinimas. 2020 m. Willowas Smithas ir Tyleris Cole'as išleido dar vieną albumą pavadinimu Nerimas . Kritikai tai pavadino „puikiai tinka karantinui“.

Asmeninis gyvenimas: Willow Smith identifikuojasi kaip biseksualus ir, jos pačios prisipažinimu, palaiko poliamorinius santykius.

Nekilnojamasis turtas : 2020 m. Rugsėjo mėn. Willow sumokėjo 3,1 mln. USD už 3000 kvadratinių metrų namą Malibu.

Willow Smith grynoji vertė

Willow Smith

Grynoji vertė: 6 milijonai dolerių
Gimimo data: 2000-10-31
Lytis: Moteris
Aukštis: 4 pėdos 11 colių (1,52 m)
Profesija: Aktorius, dainininkas, balso aktorius, šokėjas, reperis
Tautybė: Jungtinės Amerikos Valstijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m
Visa grynoji vertė apskaičiuojama naudojant duomenis, gautus iš viešųjų šaltinių. Kai yra, mes taip pat įtraukiame privačius patarimus ir atsiliepimus, gautus iš įžymybių ar jų atstovų. Nors mes kruopščiai dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų skaičiai būtų kuo tikslesni, nebent būtų nurodyta kitaip, jie yra tik įvertinimai. Mes sveikiname visus pataisymus ir atsiliepimus naudodami žemiau esantį mygtuką. Ar mes padarėme klaidą? Pateikite pataisymo pasiūlymą ir padėkite mums jį išspręsti! Pateikite pataisą Diskusija