Savaitės vynas: Les Jamelles Sauvignon Blanc Vin de Pays D’Oc

Vynas: Les Jamelles Sauvignon Blanc Vin de Pays D’Oc

Vynuogės: Sauvignon blanc

Regionas: Langedokas-Rusijonas, Pietų PrancūzijaDerlius: 2012 m

Kaina: 9,99 USD

Prieinamumas: „Lee's Discount Liquors“

Stiklinėje: „Les Jamelles Sauvignon Blanc“ yra ryškiai permatoma citrinos geltona spalva su žalsvu atspalviu nuo šviesiai žvaigždės šerdies iki šviesiai vidutinio klampumo menisko.

Ant nosies: Šis vynas išsiskiria klasikiniais griežinėliais pjaustytais žaliais obuoliais ir „Bosc“ kriaušėmis su citrininiu meringue pyragu, rožinėmis greipfrutų sultimis, agrastų ir baltais serbentais. Yra užuominų apie kreidinius mineralus, citrusinių vaisių žieveles ir jūros druską, taip pat pagrindinė obuolių tendencija.

Gomurys: tai puikus aromatingas vynas, kurio gomurys švelniai traškus, su obuoliais, kriaušėmis, citrinos žievele, baltųjų serbentų trupiniais ir net žaliu melionu. Per vidurio gomurį jaučiamas gražiai subalansuotas burnos kvapas, harmonija tarp baltų vaisių ir rūgštumo. Jo apdaila yra gana gražaus ilgio, išlaikydama tą gausų traškumą, o tai mums puikiai parodo kokybišką vyno gamybą. Tai tiesiog puikus vynas, kurį neseniai išbandžiau, bet vasarą jis tampa geresnis.

Šansai ir pabaiga: Langedokas-Rusijonas Prancūzijos pietuose driekiasi palei Viduržemio jūros pakrantę iš rytų, kur ribojasi su Provansu, į vakarus, kur nusileidžia iki Ispanijos sienos ir Pirėnų kalnų. Tai didžiausia nuolat sodinama vynuogių auginimo sritis planetoje ir gamina daugiau vyno nei bet kuri kita vieta pasaulyje. Tai taip pat yra sritis, kuri prieš daugiau nei 20 metų buvo žinoma tik dėl pigių ir dažnai nenuobodžių prekybos centrų tipo vynų.

Daugelis žymiausių šalies vyndarių, pradėjusių mažų bendrų įmonių vyno gamybą šioje srityje, padėjo sutelkti dėmesį į kokybę, o ne į kiekį, o rezultatai kartais yra stulbinantys. Jie tiesiog negalvojo iš ten išaugusių nuostabių sauvignon blanc vynuogių vynmedžių pagaminti ką nors panašaus į „Les Jamelles“, kol 1991 m. Iš Burgundijos neatvyko tokių žmonių kaip „Delaunays“ ir neprisidėjo prie revoliucijos. Tai skanus ir lengvas baltasis vynas, kuris turėtų būti žavus austrių ir jūros gėrybių palydovas. Gerkite dabar iki 2015 m.

Gilo Lemperto-Schwarzo vyno skiltis pasirodo trečiadieniais. Parašykite jam P.O. Box 50749, Henderson, NV 89106-0749, arba atsiųskite jam el. Laišką adresu gil@winevegas.com.