Grįžus į Vegasą, „tikrasis pasaulis“ greitai pasidaro tikrai nepatogus

Jenna iš pagaminto Vegase'Real World: Go Big or Go Home. (Courtesy MTV)Jenna iš „Vegas“ sukurto filmo „Real World: Go Big or Go Home“. (Mandagumo MTV) Iš kairės Sabrina, Chris, Kailah, Dean, Jenna, CeeJai ir Dione vaidina filme „Real World: Go Big or Go Home“. (Mandagumo MTV) Chrisas, Dione ir Deanas iš filmo „Real World: Go Big or Go Home“. (Mandagumo MTV) Jenna, Sabrina, CeeJai ir Kailah iš Vegase sukurto filmo „Real World: Go Big or Go Home“. (Mandagumo MTV)

Pirmą kartą apie planus sukurti filmą „Tikrasis pasaulis“ dar 1992 m.

Eiliniai žmonės? Televizijoje? Kaip MTV galėjo rasti septynis žmones, kurie sutiktų gyventi kameros pilname name ir būti filmuojami visą parą?

kokia yra josho flaggo grynoji vertė

Šiais laikais sunkiau rasti septynis žmones, kurie to nedarytų.Tačiau kai franšizė pradeda savo 31-ąjį sezoną su „Real Vegas“ sukurtu „Vegas“: „Go Big or Go Home“ (ketvirtadienį, 22 val., MTV), vis dar sunku suprasti, kodėl-išskyrus galimybę visą gyvenimą dirbti MTV spinoff, „Iššūkis“.

Paprastai viskas klostosi ne taip. Ypač jei atsitiko, kad esate 22 metų Jenna iš Easley, S.C.

Aš esu iš pietų ir tikrai didžiuojuosi pietietiška, - sako ji įžangai sezono premjeroje. Aš turiu ginklą ar du. Galiu sutvarkyti automobilį. Šaunu į lanką ir strėlę į bikinį. Man karšta. Aš Pietų. Woo hoo, žinai?

Woo hoo, tikrai.

Ankstyvieji sezonai buvo panašūs į sociologinį eksperimentą, sutraukiant įvairią žmonių grupę į santykinai mažą erdvę, kad, kaip sakoma pradžioje, būtų išsiaiškinta, kas atsitinka, kai žmonės nustoja būti mandagūs ir pradeda tapti tikri.

Tada, 2002 m., „Tikrasis pasaulis“ atėjo į „Palms“, kambario draugai gėrė ir linksminosi visą sezoną, o reitingai - per stogą. Paroda niekada nebuvo tokia pati.

Kai „Tikrasis pasaulis“ grįžo į Las Vegasą sezonui, kuris buvo nufilmuotas 2010 m. „Hard Rock“ viešbutyje, aktorius iš aktoriaus Adomas Royeris buvo iškeldintas dėl jo girtų išdaigų ir žalos, padarytos apartamentams.

Tačiau „Go Big“ arba „Go Home“, kurių dalyviai turi atlikti daugybę iššūkių, kad jų nepakeistų į „Gold Spike“ suklastotą komplektą, yra šiek tiek hibridas, nes jis įpina daug blaivių pamokomų akimirkų tarp įprastų neblaivūs girtumai.

teisėjo Joe Browno atlyginimas už vieną epizodą

Prisijungimas prie Jenna šį sezoną kartu su įžanginėmis citatomis yra:

■ Dekanas, 25 m., Los Andželas. Aš su savo buvusiu žmogumi išgyvenu daugybę nesąmonių. Štai kodėl aš čia: sekundei pabėgti nuo to pasaulio.

■ CeeJai, 23, Atlanta. Negaliu patikėti, kad nusprendžiau čia atvykti. Ketinu tapti teisininku. Aš tokių dalykų nedarau.

■ Kailah, 22 m., Fort Myers, Fla. Esu puertorikietis ir neturiu filtro, kai tikrai turėčiau.

■ Dione, 24 m., Cape Cod, Mass. Gyvenimas ne žemėje yra didelė mano gyvenimo dalis. Nekenčiu darbo.

■ Chrisas, 23 m., Bruklinas. Man nepaprastai smalsu. Ne tik apie vyrus. Ne tik apie moteris. Bet būdamas panseksualus, aš viskam pasakysiu „taip“.

■ ir Sabrina, 21 m., Topsfield, Mišios. Jei noriu su kuo nors pasimylėti, eisiu pasimylėti. Aš tikiu, kad kiekviena mergina nusipelno orgazmo, ir jei tu man nesuteiksi orgazmo, aš sustabdysiu ką nors viduryje ir būsiu, pavyzdžiui, „baigiau“. Pavyzdžiui, „išeik“.

archi tajų meniu sachara

Nesvarbu, kas tu esi; jei būsite filmuojamas be perstojo tris mėnesius, pasakysite daug kvailų dalykų. Tačiau kai kurie kambario draugai net negali įveikti pirmųjų 48 valandų.

lily at&t merginos atlyginimas

Dionė išprotėjusi. Jis yra laukinis, Sabrina sako apie sugyventinę, kuri pasirodo apsirengusi spandekso kelnėmis ir pūkuotomis šlepetėmis ir paprastai rengiasi taip, kaip EDC pamesta šiukšliadėžė. Jis patrauklus ta prasme, kad atrodo kaip Jėzus.

Vėliau, kai visi tikrina apartamentų patogumus, o Dinas, Dionė ir Kailahas yra užkimšti ir triukšmauja dėl savo naujų sklandančiųjų lentų, Sabriną nustebina kažkas ne ką mažiau pažangių technologijų. O Dieve, mes turime plaktos grietinėlės! Turime plaktos grietinėlės!

Vis dėlto niekas nepasirodo blogiau nei vargšė, priglausta Jenna.

Ar visi čia buvote? - klausia ji ruožo Humvee važiavimo į Aukso smaigalį metu. Kai jie visi sako, kad turi, ir klausia, kur ji buvo, jos atsakymas sako: niekur.

Prieš pasitepdama alyvuogių aliejumi ir eidama prie baseino, Jenna pareiškia, kad noriu kuo greičiau įdegti. Ir tai yra gyvenimo tikslai.

Tačiau niekas negali būti lyginamas su jos nuomone apie rasę.

Taip, aš nesu pripratusi prie juodaodžių, kurie elgiasi taip, kaip jūs visi,-komplimentu ji sako savo afroamerikietėms sugyventinėms Dean ir CeeJai. Nuo to viskas tik blogėja.

Kiekvienas spalvotas žmogus, kurio norėčiau, būtų panašus į jus, priduria Jenna, prieš pradėdama aiškintis, kaip turėtų elgtis juodaodžiai žmonės, aukštindami Konfederacijos vėliavos dorybes.

Kai Jennos burna tampa vis didesnė, kad tilptų vis daugiau jos pėdos, Kailah turi gerą jausmą išeiti iš kambario, nes, sako ji, aš nenoriu būti tas žmogus, kuris kameroje sako kažką tikrai kvaila. Ir tai iš moters, kuri akimirkomis anksčiau šiame epizode pasakė taip: Sąžiningai, aš žinau, kad tai skambės tikrai išdidžiai, bet aš turiu auksinę (makštį). Bet kuris vaikinas, su kuriuo kada nors turėjau lytinių santykių, visada grįžta.

Kai tam žmogui gėda dėl tavęs? Oho. Tiesiog wow.

Visa tai taip nepatogu, kad epizodas baigiamas ekrane rodoma grafika: Norėdami daugiau sužinoti apie rasinį šališkumą, apsilankykite race.lookdifferent.org.

kiek pinigų uždirbo Neitas Diazas

Po ilgo, sugedusio aplinkkelio, galbūt šis „Real World“ sezonas iš tikrųjų bus apie kažką prasmingo.